Porzucili dzieci i przepadli jak kamień w wodę. Nowe informacje w sprawie małżonków z Warszawy

W tej sprawie więcej jest pytań, niż odpowiedzi, a wszystko wyjaśnić mogą tylko 44-letnia Aneta Jagła i jej 49-letni mąż Adam Jagła, którzy zniknęli w nocy z 20 na 21 maja 2023 r. Małżonkowie ze stolicy postawili na nogi służby z Polski i Słowacji. Według najnowszych informacji, które przekazał Onet, w środę 24 maja mieli wrócić ze Słowacji do Polski. Policja wciąż ich szuka.

W Polsce dawno nie było tak szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej służb. Zniknięcie Anety i Adama Jagłów owiane jest tajemnicą. Małżonkowie pod osłoną nocy wyszli ze swojego mieszania na ul. Puławkiej w Warszawie i pozostawili w nim dwóch nieletnich synów. Jak ustalił Onet, mieli zostawić w mieszkaniu list zaadresowany do swoich dzieci. Mieli napisać w nim między innymi, że “życzą im powodzenia w życiu”. Później ślad po nich zaginął.

Od tego czasu służbom udało się ustalić, że para pojechała na południe Polski. Widziano ich m.in w Tatrach. W nocy z 22 na 23 maja prawdopodobnie nocowali w schronisku Murowaniec w Tatrach. Wiadomo, ze w nocy z 23 na 24 maja spali oni w pensjonacie “Vasko” w słowackim Zdziarze przy granicy z Polską. Osobom obecnym na miejscu mieli powiedzieć, że przyszli tam pieszo prosto z Zakopanego.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *