Tak fotoreporterzy potraktowali Kayah w Sopocie. Bojkot po tym, co zrobiła rok temu, trwa?

Przykra sytuacja za kulisami festiwalu w Sopocie. Fotoreporterzy zbojkotowali Kayah. Kiedy gwiazda pojawiła się w Operze Leśnej, odwrócili się i nie zrobili jej zdjęć. To pokłosie sytuacji, która miejsce podczas ubiegłorocznego festiwalu. Kayah poczęstowała fotoreporterów słowami, które najwidoczniej zapadły im w pamięci.

W piątek 26 maja rozpoczęła się jubileuszowa, 20. edycja festiwalu w Sopocie. Za nami “Koncert Platynowy” i “Radiowy Przebój Roku”. Na scenie – jak co roku – wystąpili najpopularniejsi “platynowi” artyści i gwiazdy, których piosenki były najchętniej słuchane w radiach.

Fotoreporterzy bojkotują Kayah w Sopocie

Drugi dzień festiwalu upływa pod hasłem “20 Lat Festiwali Polsatu w Sopocie”. Tego wieczoru na scenie wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Kamil Bednarek w całkowicie nowym repertuarze, T.Love, Ørganek, Kayah, Lemon, Alicja Majewska, Paweł Domagała, Michał Szpak, Maryla Rodowicz i wielu innych. Ponadto swoje jubileusze razem z Polsatem celebrują: 25 lat Golec uOrkiestra, 35 lat IRA, a aż 40 lat — niepokorny Maciej Maleńczuk.

Jedną z gwiazd sobotniego koncertu w Operze Leśnej była Kayah. Artystka, jak zwykle zachwyciła swoim wokalem podczas występu na scenie, ale kompletnie nie cieszyła się zainteresowaniem fotoreporterów za kulisami festiwalu. Kiedy Kayah wysiadła ze swojego busa i udała się za kulisy Opery Leśnej, fotoreporterzy odwrócili od niej wzrok i nie zrobili jej zdjęć. Nie był to zbieg okoliczności, tylko umyślne działanie, po tym, jak artystka zachowała się podczas ubiegłorocznego festiwalu.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *