Alicja Majewska nagrodzona na festiwalu w Sopocie. Rzuciła ze sceny żartem, po którym publiczność wybuchła śmiechem

Polsat SuperHit Festiwal przyciąga na scenę największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pierwszy raz od 12 lat na sopockiej scenie festiwalu Polsatu wystąpiła również sama Alicja Majewska. Legendarna piosenkarka została nagrodzona Bursztynowym Słowikiem. Publiczność wyjątkowo rozbawił żart, na który pozwoliła sobie wobec swojego scenicznego partnera.

Alicja Majewska zaśpiewała podczas drugiego dnia polsatowskiego SuperHit Festiwalu w Sopocie. Nagrodzono ją Bursztynowym Słowikiem. Kiedy trzymała w swoich dłoniach prestiżową statuetkę, nie potrafiła ukryć wzruszenia. Publiczność odśpiewała jej gromkie “Sto lat”, a piosenkarka odwdzięczyła im się spontanicznie zaśpiewaną piosenką “Dopóki śpiewam”.

Alicja Majewska rzuciła żartem ze sceny. Na widowni salwy śmiechu

W swoim krótkim przemówieniu Alicja Majewska podkreśliła, że w jej karierze przełomowym momentem był… wybór odpowiedniego kompozytora. Spojrzała na uradowanego tymi słowami kompozytora i pianistę Włodzimierza Korcza oraz powiedziała rozbawiona, że tę decyzję podjęła… prawie 50 lat temu! Widownia w sopockiej Operze Leśnej wybuchła śmiechem z sytuacyjnego żartu. Piosenkarka współpracuje z kompozytorem rzeczywiście ponad 40 lat, a jej znajomość z Włodzimierzem Korczem co i rusz pada przedmiotem nieporozumień. Dlaczego?

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Plotki o ich miłości

Alicja Majewska współpracuje z Włodzimierzem Korczem od ponad czterech dekad. Wielu wydaje się, że są parą nie tylko na estradzie, ale również poza nią. Nic bardziej mylnego. Piosenkarka i kompozytor, do takich plotek i pytań są jednak przyzwyczajeni. Pytania na temat ich rzekomego związku, i Majewska, i Korcz słyszą od lat. – I choćbyśmy nie wiadomo, ile razy to tłumaczyli, to zawsze przyjdzie ktoś, kto powie: “A pani mąż poszedł do garderoby” i tak dalej. No i dobra – powiedziała roześmiana Alicja Majewska w “Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej”.

Kompozytor Włodzimierz Korcz wprawdzie przyjaźni się z gwiazdą znaną z hitów “Odkryjemy miłość nieznaną” i “Być kobietą” od 1982 r., ale jego żoną od prawie 60 lat jest Elżbieta Starostecka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *