“Moja żona przestała być dla mnie seksowna. Nie wiem, jak jej o tym powiedzieć”

Wzajemna atrakcyjność to podstawa związku. Co jednak zrobić, kiedy partner lub partnerka przestali nas pociągać? Swoim problemem podzielił się z nami Bartek z Warszawy.

Najpiękniejsza w klasie

Z Renatą znamy się od liceum. Była najpiękniejszą dziewczyną w klasie. Bardzo mi schlebiało, że zwróciła na mnie uwagę. A jeszcze bardziej, kiedy widziałem wzrok zazdrosnych kolegów, którzy też się w niej podkochiwali. Po szkole poszliśmy na te same studia. Oboje wybraliśmy zarządzanie. Wiedliśmy typowe życie studenckie chodziliśmy na wszystkie możliwe imprezy. Nadal jednak nie mieszkaliśmy razem. Renata nadal była seksbombą. Wysoka, szczupła blondynka z pięknymi oczami. Byliśmy razem bardzo szczęśliwi chociaż zdarzały nam się też czasem kłótnie, jak to w każdym związku.

Na piątym roku studiów oświadczyłem się Renacie. Była zachwycona, od razu zaczęła planować nasz ślub i wybierać suknię ślubną. Odbył się dokładnie rok po zaręczynach, w maju. Renata prezentowała się wspaniale w swojej sukni ślubnej, ciotki nie mogły się nachwalić jej urody, sam byłem onieśmielony jej widokiem kiedy składałem przysięgę. A potem się zaczęło.

– relacjonuje Bartek.

Otyła kobieta je czipsy na kanapie

Dobre złego początki

Jeszcze przed ślubem wzięliśmy na kredyt kawalerkę. Nic wielkiego, na duże mieszkanie nie było nas stać, nie mówiąc o domu. Rodzice nam pomogli i wspólnymi siłami wyremontowaliśmy nasze gniazdko. Postanowiliśmy wstrzymać się z przeprowadzką do ślubu, żeby było romantycznie. Przeniosłem ją po ceremonii na rękach przez próg.

Przez pierwsze miesiące wszystko było w porządku. Zauważyłem jednak, że Renata nie przepada za porządkiem. Kiedy zwracałem jej uwagę, tłumaczyła że w jej domu sprzątaniem zajmowała się matka. Coraz częściej się kłóciliśmy. Zauważyłem też, że Renata nagle przestała dbać o siebie. Coraz częściej widziałem ją z czipsami przed telewizorem, a coraz rzadziej z makijażem na twarzy.

Przełom nastąpił kiedy zaszła w ciążę. Zaczęła pochłaniać niesamowite ilości jedzenia, nie miałem pojęcia gdzie jej się to wszystko mieści. Po narodzinach naszej córki Oli, Renata całkiem się zapuściła. Przestała nawet się myć. Nie mówię już o jej figurze, która stała się bezpowrotnym wspomnieniem. Na kanapie miałem spasioną żonę z kołtunem na głowie, która najchętniej oglądałaby reality show w telewizji. Nie poznawałem mojej Renaty.

Kilka razy zwróciłem jej uwagę, że mogłaby coś ze sobą zrobić. W końcu fryzjer, siłownia i manikiurzystka są na każdym rogu. Ona jednak tłumaczyła, że nie ma ochoty ani czasu, bo zajmuje się dzieckiem. Proponowałem, że sam chętnie posiedzę z Olą, jednak Renata stwierdziła że nie może mi jej zostawić bo jest jeszcze za malutka.

– żali się mężczyzna.

Nie wiem co mam zrobić. Żona całkiem przestała mnie pociągać. Nie mam już nawet ochoty z nią sypiać. Co robić?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *