Wzruszająca i pełna miłości reklama, która sprawi, że zalejesz się łzami. Ile w niej prawdy…

Reklama holenderskiej firmy farmaceutycznej DocMorris poruszyła ludzi na całym świecie. Ma niecały miesiąc, a już obejrzało ją prawie 15 mln osób. Każdy, kto ją zobaczy, w oczach ma łzy. Dlaczego ten przekaz trafia aż do tylu osób? Niecałe trzy minuty, a doprowadzają do wzruszenia szybciej niż Ci się może wydawać.

Święta w czasie pandemii

W reklamie widzimy codzienne życie odizolowanego starszego mężczyzny, który został sam w domu podczas pandemii koronawirusa. On jednak nie pozwala, aby jego izolacja ograniczyła jego zdrowie i dobre samopoczucie. Co robi, aby z tym walczyć i nie poddać się rutynie? Przez prawie dwie minuty widzimy, jak mężczyna ćwiczy, podnosząc ciężar. NIe jest to łatwe, biorąc pod uwagę jego wiek. Dlaczego to robi? Powód jego działania jest naprawdę wzruszający!

Podczas ćwiczeń starszy mężczyzna wpatruje się w zdjęcie. Czyje? Później odkrywamy, że fotografia przedstawia wnuczkę mężczyzny, którą tak bardzo chciał zobaczyć w okresie świątecznym.

Reklama pełna wzruszeń!

Pod koniec filmu mężczyzna spędza Święta Bożego Narodzenia ze swoją ukochaną rodziną i nagle robi coś, do czego przygotowywał się przez ostatni czas, a czego my byliśmy świadkami. Choć każdy z nas wie, po co kręcone są reklamy, widzów ten przekaz bardzo mocno dotknął i przyznamy szczerze, że my także się popłakaliśmy.

A jaką reklamę Wy do dziś pamiętacie? Zdrowych Świąt dla Was kochani!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *