“BrzydUla” – Beatka ma już 20 lat! Zobacz jak dzisiaj wygląda Kalina Janusiak!

Kalina Janusiak stała się rozpoznawalna za sprawą wystąpienia w popularnym serialu TVN-u: “BrzydUla”. Niestety nie możemy jej oglądać w obsadzie serialu wznowionego po latach. Tymczasem okazuje się, że serialowa Beatka ma już 20 lat! Jak dzisiaj wygląda? Wyrosła na piękną kobietę, a jej dalsze losy i pasje możemy śledzić na Instagramie. Okazuje się, że Beatka z “Brzyduli” to zapalona fanka tańca na rurze.

“BrzydUla” – Kalina Janusiak

Od jakiegoś czasu znowu możemy oglądać peryferię bohaterów lubianego serialu TVN-u -“BrzydUla”. Nowe odcinki cieszą się dużą popularnością – zupełnie jak poprzedni sezon. Oglądamy w nim ulubione postacie – m.in.: Julię Kamińską, Filipa Bobka czy Małgorzatę Sochę. Niestety w kontynuacji serialu zaszły także pewne zmiany – nie zobaczymy w nim niektórych bohaterów. W rolę Beatki – młodszej siostry głównej bohaterki – Uli ,wcieliła się Nel Kaczmarek, zastępując Kalinę Janusiak.

Jak po latach wygląda Kalina Janusiak?

Po sukcesie “BrzydUli” Kalina Janusiak zniknęła z show-biznesu. Jak się okazuje, malutka Beatka ma dzisiaj 20 lat! Co się stało z Kaliną, po sukcesie w serialu “BrzydUla”? Jej losy można śledzić na Instagramie. Z postów, które publikuje wynika, że 20-letnia Kalina jest bardzo aktywna fizycznie! Dziewczyna od lat z zamiłowaniem trenuje pole dance. Swoimi umiejętnościami chwali się w sieci. Ponadto okazuje się, że Kalina chce kontynuować aktorską karier – obecnie uczy się w Warszawskiej Szkoły Aktorskiej. Ponadto to bardzo piękna dziewczyna!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *