Hybryda u niemowlaka?! Kobieta oferuje swoje usługi w sieci. Matki w szoku!

Zdjęcia, które zaraz zobaczysz, od kilku dni podbijają sieć i aż ciężko uwierzyć, że to prawda, choć fotki wyglądają bardzo realnie. Wszystko zaczęło się od tego, gdy pewna kobieta umieściła na Facebooku niepokojące ogłoszenie. Rozpętała się burza!

Hybryda zrobiona u niemowlaka?!

Kolaż zdjęć z dłonią niemowlaka z szalenie długimi paznokciami pojawił się w sieci i od razu wzbudził ogromne zainteresowanie. Ciężko sobie nawet wyobrazić, jak takie maleństwo miałoby funkcjonować z czymś takim. Zadrapania byłyby na porządku dziennym. Dlatego nikogo nie powinno dziwić to, że pod postem od razu pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy. Ludzie byli oburzeni!

Mogę zrobić paznokcie Twojemu dziecku. Napisz w prywatnej wiadomości, jeśli chcesz poznać szczegóły. Konkurencyjne ceny

długie paznokcie u małego dziecka, a jego dłoń trzymana jest przez dorosłą dłoń

Czy to jest żart?!

Chyba każdy chciałby wierzyć w to, że to jest jednak nieśmieszny dowcip, ale zanim rozum przemówi, serce bierze górę i najprawdopodobniej stąd wzięły się wszystkie pełne emocji komentarze w sieci:

Powinnaś przycinać dziecku paznokcie, a nie jeszcze je przedłużać! To jest tandetne i cholernie głupie

To jest zbyt niebezpieczne! Dzieci ciągle dotykają twarzy, więc mogą zrobić sobie naprawdę krzywdę!

Ja mam nadzieję, że to jest jakiś głupi żart… Nikt normalny nie przedłuża paznokci dziecku. Co za głupota!

białe paznokcie przedłużane na małych paznokciach u dziecka

Jaka jest prawda? Ciężko stwierdzić, ponieważ autorka wpisu w żaden sposób nie odniosła się do artykułów, które lawinowo zaczęły się pojawiać. My jednak wierzymy, że nikt o zdrowych zmysłach, nie zrobiłby czegoś takiego dziecku, a zdjęcia są tylko przerobione graficznie. Jeszcze inne mamy uważają, że fotki faktycznie mogą być edytowane w programach, ale usługa może być jak najbardziej prawdziwa (!).

Co o tym sądzisz?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *