Michał Wiśniewski zaśpiewał z córką w Sopocie. Występ podbił serca widzów. Eti powiedziała nam co czuła

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego (51 l.) są uzdolnione muzyczne, ale ostatnio to z Etiennette (17 l.) najczęściej koncertuje i nagrywa. Podczas Polsat SuperHit Festiwal Michał wraz z Eti zaśpiewali bardzo osobistą piosenkę. Nam opowiedzieli co czuli na scenie, i dlaczego wyśpiewane przez nich słowa są ważne.

Etiennette to córka Michała Wiśniewskiego i Ani Świątczak. Nastolatka bez wątpienia odziedziczyła po rodzicach talent wokalny, a po tacie sceniczną charyzmę, co udowodniła podczas występu w Sopocie.

Wraz z tatą Eti wykonała nowy utwór pt. „Ikar”, który jest kolejną rozmową między ojcem a córką i ma przypominać, że takie rozmowy są potrzebne, zarówno rodzicom jak i dzieciom.

Słuchacze po występie Wiśniewskiego i Eti są zachwyceni

„Dreszcze na ciele patrząc na tę relację Ojca z Córką. Ileż jest w niej tej więzi emocjonalnej, zrozumienia, odpowiedzialności, troski, uczucia ojcowskiego ze wzajemnością ze strony utalentowanej z niebiańskim głosem Córki” — pisali internauci w komentarzach.

— To był kolejny ważny występ, mamy już za sobą podobne doświadczenia, a w Sopocie czujemy się jak u siebie, bo “Ich Troje” często tu gra. Sopot, to trochę nasza scena, bo występujemy tu regularnie i czujemy się tu jak w domu. Eti też już tu wcześniej występowała, ale w tym anturażu jeszcze nie. Więc nie mogę powiedzieć, że nie było emocji. Obcowanie z tak wielką publicznością zawsze jest przeżyciem. To żywy organizm i nigdy nie wiemy, jak zareaguje. A co do występu Eti… Oddam jej głos — mówi nam Michał.

Dlaczego Michał Wiśniewski wzruszył się w Sopocie?

— To, co zaśpiewaliśmy z Eti, nie jest proste. Zawsze wyśpiewanie osobistych wyznań jest trudne. Łapię się na tym, że wtedy emocje biorą górę, głos ucieka… Ale widzę po liczbie wyświetleń, że ludzie chcą to usłyszeć, zobaczyć. Chcą widzieć emocje, prawdziwe emocje. Bo nie jest najważniejsze, czy jesteś najlepszy, ale to czy docierasz do publiczności, my chyba dotarliśmy — mówi nam Michał i przyznaje.

— Mogłem zaśpiewać hit “Ich Troje”, by się wszyscy bawili, ale postawiłem na coś, co prowokuje do refleksji. Wcześniej napisałem tekst “Nie pij tato”, pisałem go do swojego ojca, a potem zaśpiewała to Vivi na moim 25-leciu. Tak naprawdę myślę, że to są sprawy bardzo aktualne i piosenka “Jest tak” a teraz “Ikar” są takie, że każdy ojciec i każda matka mogą je zaśpiewać do swojego dziecka — stwierdza Michał, który już 2 czerwa znów zaśpiewa z córką w Płocku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *