“Chcę, żeby narzeczony na nasz ślub założył buty na obcasie. Musi być ode mnie wyższy!”

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń dla każdej młody pary, choć z reguły to panna młoda szczególnie mocno przywiązuje wagę do tego wydarzenia. Dla Kasi z Warszawy bardzo ważne jest, aby jej narzeczony tego dnia prezentował się najlepiej, jak to tylko możliwe. Z tej okazji zaproponowała mu dość niespotykane rozwiązanie. O co chodzi?

“Musi prezentować się idealnie!”

31-letnia Kasia z Radomia od zawsze marzyła o życiu w stolicy na wysokim poziomie. Robiła wszystko, aby osiągnąć swój cel. Zawsze miała wszystko najlepsze i dążyła do ideału, dlatego dla niej w dniu ślubu także wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Dotyczy to także 37-letniego Kamila.

Mój narzeczony ma 170 cm wzrostu, a ja 168 cm. Na co dzień te 2 cm nie robią różnicy, ale w dniu ślubu, gdy założę buty na obcasie, chcę wyglądać na delikatniejszą i mniejszą od swojego narzeczonego. Musi prezentować się idealnie!

Obcasy dla mężczyzn

Kasia wpadła na jej zdaniem genialny pomysł, aby jej ukochany w dniu ślubu założył męskie buty z wewnętrznym obcasem. Dzięki temu jej partner będzie od niej wyższy.

Ten pomysł to strzał w dziesiątkę, bo ani ja nie będę musiała rezygnować z wysokich szpilek, a mój narzeczony nie będzie wyglądać jak mój młodszy brat! Musi być wyższy ode mnie!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *