“Teściowa się na mnie obraziła, bo nie złożyłam jej życzeń na Dzień Matki! To jakiś żart!”

26 maja wszystkie mamy obchodzą swoje święto. Jest to czas, w którym dziękuje się rodzicielkom za trud wychowania i miłość. Otylia nie zapomniała o swojej mamie i przygotowała dla niej wyjątkowy prezent. Nie złożyła jednak życzeń swojej teściowej, która przez to obraziła się na synową. 

“Mamę mam tylko jedną”

Otrzymaliśmy wiadomość od Otylii, która postanowiła podzielić się z nami swoją historią. Dziewczyna nie potrafi rozumieć, dlaczego teściowa się na nią obraziła. A poszło o życzenia z okazji Dnia Matki.

Od roku jestem mężatką i nigdy nie miałam żadnego problemu z teściami. Nawet mogę powiedzieć, że utrzymywaliśmy bardzo dobre relacje. Aż do tej pory! Obecnie teściowa jest na mnie obrażona, a ja nie mam zamiaru jej przepraszać! Moim zdaniem to ona przesadza!

Jak wiadomo 26 maja obchodzi się Dzień Matki. Oczywiście złożyłam życzenia swojej mamie i zamówiłam dla niej album ze wspólnymi zdjęciami. Nawet do głowy mi nie przyszło, żeby składać życzenia jeszcze teściowej, bo przecież mamę mam tylko jedną. I o to cała afera!

“Dzień Matki to nie święto teściowej”

Otylia nie złożyła życzeń swojej teściowej z okazji Dnia Matki, ponieważ uważa, że mamę ma się tylko jedną. Niestety jej teściowa ma nieco odmienne zdanie na ten temat i żywi urazę do synowej.

Dzień Matki to nie święto teściowej! Nie rozumiem więc, dlaczego miałabym składać jej życzenia! Przecież to nie ona mnie urodziła, wychowała i obdarzyła miłością. Jeszcze 4 lata temu była dla mnie zupełnie obcą kobietą, a teraz mam jej składać życznia z okazji Dnia Matki? Jak ona mogła się o to obrazić! To chyba jakiś żart!

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Składasz życzenia teściowej z okazji Dnia Matki?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *