“Przyszła teściowa wyśmiała moją wymarzoną suknię ślubną. Poczułam się upokorzona!”

Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo w dniu swojego ślubu! Szczególne znaczenie ma nie tylko odpowiednia fryzura i makijaż, ale przede wszystkim suknia ślubna – ta jedyna i wymarzona. Natalia ten wybór ma już za sobą! Niestety nie spodobał się on jej przyszłej teściowej, która skrytykowała kreację przyszłej panny młodej.

Wymarzona suknia ślubna

W przyszłym roku Natalia zostanie mężatką i nie może się doczekać tego wyjątkowego dnia. Przygotowania idą pełną parą, a przyszła panna młoda wybrała już suknię ślubną. Natalia zdecydowała się na prostą kreację z długim rękawem i muślinowym dołem.

W kwietniu 2022 roku wychodzę za mąż. Jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać! Od dawna marzyłam o tym dniu i kiedy Krystian poprosił mnie o rękę, aż popłakałam się ze szczęścia. Nie lubię przepychu, dlatego postanowiłam, że chcę mieć skromną suknię ślubną. Taką, w której będę czuła się dobrze.

Po wizycie w kilku salonach, w końcu udało mi się znaleźć kreację, o której marzyłam! Na przymiarce towarzyszyła mi mama oraz siostra i bardzo im się spodobała suknia, którą wybrałam. Ma długi rękaw wykonany z koronki oraz prosty, muślinowy dół. Jest skromna i piękna!

“Teściowa wyśmiała moją suknię ślubną”

Suknia ślubna Natalii nie spodobała się jej przyszłej teściowej. Kobieta wprost powiedziała co myśli o tej kreacji i niestety nie było to nic miłego.

Kiedy pokazałam na zdjęciach suknię ślubną mojej przyszłej teściowej, wyśmiała ją! Poczułam się, jakbym dostała w twarz! Byłam taka szczęśliwa, że udało mi sie znaleźć tak piękna, delikatną i skromną kreację, a ona mnie tak skrytykowała.

Powiedziała, że powinnam wyglądać jak księżniczka, a nie jak sierota. Zaaoferowała, że jeśli mnie nie stać na porządną suknię, to da mi swoje pieniądze! Poczułam się upokorzona. Jak ona mogła tak powiedzieć? Wpłaciłam już zaliczkę i nie mam zamiaru zmieniać sukni, ale jest mi bardzo przykro!

Co o tym myślisz? Przyszła teściowa Natalii przesadziła?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *