“Mąż za każdym razem komplementuje moją siostrę. Mnie nie mówi takich rzeczy jak jej…”

Każda kobieta chce, aby jej partner cały czas komplementował i zabiegał o nią. Większość marzy o romantycznych uniesieniach u boku ukochanego. Niestety z biegiem lat ten żar gaśnie, ustępując miejsca szarej codzienności. Olga z Kołobrzegu od roku odczuwa brak zainteresowania ze strony męża, który nie mówi jej miłych słów, ale za to… uwodzi słowem jej siostrę.

Komplementy są w związku ważne

Olga stara się ładnie ubierać, nawet gdy nigdzie nie wychodzi. Pandemia sprawiła, że niemal cały rok razem z mężem Maćkiem przesiedziała w domu, ale młoda mężatka chciała podobać się partnerowi nawet wtedy.

Wydawało mi się, że ładnie wyglądam i dbam o siebie, ale najwidoczniej ten widok mu już zbrzydł… Za to bardzo chętnie mówi miłe rzeczy mojej młodszej siostrze, która co jakiś czas do nas przychodzi. To naprawdę bardzo przykre…

“Ale Ty masz Ela piękne włosy!”

26-latka jest po ślubie zaledwie dwa lata, ale zaczyna zauważać, że jej mężowi przestaje się podobać.

Najbardziej bolą takie sytuacje, gdy Ela przychodzi do nas i ja widzę, że on od razu promienieje. Jakby zupełnie nowa energia w niego wstępowała. Docenia to, jak jest umalowana, ubrana, jak pachnie, a ostatnio zachwyca się cały czas jej włosami. Wstydzę się z nim o tym porozmawiać, ale chyba niedługo rozpocznę taką rozmowę, bo jeśli jemu bardziej podoba się moja siostra, to sprawa jest jasna…

Jak często mąż mówi Wam coś miłego?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *