“Mąż ogląda się za kobietami na ulicy. Tłumaczy, że każdy facet tak robi. Czyżby?!”

Weronika z Bydgoszczy napisała do nas na początku maja. Zwierzyła się, że ma dość tego, jak jej mąż zachowuje się na ulicy, gdy razem gdzieś idą. Młoda mama jest zaniepokojona, ponieważ jej ukochany Jacek, który niegdyś był w nią wpatrzony jak w obrazek, dziś ogląda się za niemal każdą kobietą, która go mija. 26-latka czuje się z tym źle.

“Niedawno urodziłam, może mu się nie podobam?”

26-latka na początku nie zwracała uwagi na zachowanie męża, ale z czasem po prostu zaczęło jej to przeszkadzać. Sama do końca nie wie, co ma o tym myśleć.

Czuję się źle, bo nie dość, że po porodzie zostało mi bardzo dużo kilogramów, to jeszcze mąż mnie w ogóle nie wspiera swoim zachowaniem, a wręcz robi wszystko, żeby czuła się jeszcze gorzej. Niedawno urodziłam, może mu się nie podobam? Naprawdę oglądanie się za innymi kobietami to coś normalnego? Bez przesady!

“Jego tłumaczenia są żałosne…”

Weronika postanowiła zapytać wprost męża, dlaczego tak się zachowuje. Spodziewała się raczej wymijającej odpowiedzi. Zamiast tego dowiedziała się paru ciekawych kwestii.

Wiecie, co on mi powiedział? Wyznał, że wszyscy faceci tak robią i że to jest normalny odruch, po którym pozna się normalnego faceta. Jakoś nie kojarzę, żeby moje koleżanki opowiadały o czymś podobnym…

Czy Wasi partnerzy oglądają się za innymi?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *