“Teściowa chce jechać z nami na wakacje. Chyba jej się coś pomyliło!”

Już za chwilę koniec roku szkolnego i rodzice planują wakacje z dziećmi. Patrycja z Kalisza cieszyła się na wspólny wyjazd z mężem i 9-letnią córeczką. Wszystko było niemal zaplanowane, gdy jej ukochany Robert oznajmił, że jego mama także wybiera się z nimi w podróż. 33-latka nie zgadza się na taki odpoczynek, ale wydaje się, że jest już za późno na zmianę planów.

“Ona zawsze jest tam, gdzie nikt jej nie chce!”

Patrycji wydaje się, że teściowa robi to specjalnie, bo dobrze wie, że synowa za nią nie przepada i będzie chciała w ten sposób popsuć jej wakacje.

Moim zdaniem ona jest większą cwaniarą niż mi się wydaje. Nie lubię jej, bo nastawia Roberta przeciwko mnie, a kilka lat temu o mały włos byśmy się przez nią rozstali. Wydzwania do niego co pół godziny, planuje mu czas wolny i mówi, co ma założyć! Dlatego, gdy usłyszałam, że ona ma jechać z nami, to się zezłościłam, bo wiedziałam, co to oznacza! Koniec leniuchowania i odpoczynku. Będzie mnie budzić rano, żeby gotować obiad. Masakra

“Za bardzo się wtrąca!

Gdy pięć lat temu zmarł teść Patrycji, wszystko zaczęło się kręcić jej zdaniem wokół teściowej. 33-latka uważa, że mama jej męża to po prostu wykorzystuje cały czas, bo tak jest jej wygodniej.

Ona to robi specjalnie, bo wie, że Robertowi jest przykro, gdy ona się niby smuci. Na pewno wymusiła na nim te wakacje, ale chyba jej się coś pomyliło. Nie ma opcji, że pojedziemy z nami!

Pojechalibyście na wakacje z teściowymi?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *