“Teściowa faworyzuje córkę szwagierki. Mojemu synowi daje mniej pieniędzy na urodziny!”

Każda matka chce, aby jej dziecko było kochane, doceniane i traktowane sprawiedliwie. Iza także pragnie tego samego dla swojego 4-letniego synka, niestety teściowa zachowuje się tak, jakby tylko miała jedną wnuczkę — córkę siostry męża Izy. Młoda mama kilka razy dawała między wierszami znać, że nie podoba jej się to, jak zachowuje się teściowa, ale ona śmiała się jej w twarz.

“Izunia, nie przesadzaj i nie wymyślaj”

Teściowa kilka razy wręcz zaśmiała się prosto w twarz Izie, która zwróciła uwagę na to, jak traktowany jest jej synek. Dla Basi, czyli mamy męża Izy, zarzuty, które w jej stronę rzuca młoda mama, są absurdalne.

Normalne. Zawsze kończy się na tym samym, że Basia nie rozumie, co do niej się mówi. Zwracałam jej na początku uwagę, że nie podoba mi się, jak traktuje naszego synka, ale ona nic sobie kompletnie z tego nie robiła. Jej zdaniem ja wymyślam! Przepraszam bardzo, ale dziwne jest to, jeśli jedno dziecko dostaje z okazji dnia dziecka czekoladę, a drugie kilka zabawek. Teściowa powiedziała mi wtedy, że wymyślam, a poza tym Kaja (czyli córka siostry męża) jest mniejsza od naszego synka. No litości! Jest młodsza tylko o rok!

Są lepsi i gorsi?

Iza nie ukrywa, że nie podoba jej się zachowanie teściowej i chciałaby, aby ta przestałą faworyzować tylko jedno dziecko. Niestety mąż Izy także uważa, że kobieta trochę wyolbrzymia.

Najgorsze, że nie mam do końca wsparcia męża, ponieważ on uważa, że ja trochę wymyślam i odbieram słowa jego matki na opak. No nie powiedziałabym, że to ja coś źle odbieram, skoro nie tylko ja to widzę. Moja mama i siostra także uważają, że to nie jest w porządku zachowanie

Czy można faworyzować dzieci?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *