Chciała spróbować trend z TikToka. Jajo wybuchło jej w twarz!

W internecie aż roi się od kuszących pomysłów na ułatwienie sobie gotowania, sprzątania i innych trików pomagających w utrzymaniu domu. I choć część z nich być może się sprawdza, są i takie, które mogą narazić nas na niebezpieczeństwo. Boleśnie przekonała się o tym Shafia Bashir z Wielkiej Brytanii. Kobieta opublikowała na TikToku wideo, w którym pokazała, co stało się z jej twarzą po wypróbowaniu internetowego trendu.

Shafia Bashir śledzi nowinki na platformie TikTok, a jedna z nich okazała się dla niej wyjątkowo kusząca. Rzecz traktowała o szybkim ugotowaniu jajka w koszulce.

@danarebeccadesigns My mom is obsessed with tiktok and this new hack! #poachedeggs #howtopoachanegg #tiktokhacks #learneditontiktok #howto #tiktoktricks #poachinganegg #microwavetrick #microwaveeggs ♬ original sound – Dana Rebecca Designs

Śledząc filmik opublikowany na TikToku, ciekawska mieszkanka Wielkiej Brytanii, wsadziła do kuchenki mikrofalowej kubek z wodą, do którego następnie wbiła jajko. Tak jak radziły kulinarne specjalistki z TikToka. Niestety, kiedy po ugotowaniu jajka, próbowała wyjąć je z kubka zimną metalową łyżką, ono dosłownie eksplodowało jej w twarz! Gorące jajo oblało połowę twarzy kobiety i wywołało silne poparzenia oraz “ból, jakiego nigdy wcześniej nie czuła”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *