Ta kobieta urodziła 11 dzieci i spodziewa się kolejnego! Od kiedy wyszła za mąż, cały czas jest w ciąży!

Courtney Rogers i jej mąż, Chris, doczekali się aż 11 dzieci. Od kiedy kobieta wyszła za mąż, niemalże cały czas jest w ciąży! Wielodzietna mama właśnie oczekuje narodzin kolejnej, dwunastej pociechy. Co ciekawe, maluch przyjdzie na świat, gdy najstarsze z rodzeństwa będzie miało 12 lat. 

Urodziła 11 dzieci w ciągu 10 lat

Courtney i Chris poznali się w 2007 roku podczas kościelnego obozu. Rok później byli już małżeństwem. Obydwoje marzyli o dużej gromadce dzieci, gdyż sami pochodzą z wielodzietnych rodzin. Kiedy więc tylko stanęli na ślubnym kobiercu, od razu przystąpili do realizacji swojego planu.

Od tego czasu Courtney niemalże cały czas jest w ciąży. Najdłuższa przerwa trwała dziewięć miesięcy, a zakochani doczekali się już w sumie 11 dzieci. Niestety 37-latka dwukrotnie poroniła. Kobieta wyznała, że chociaż każda ciąża wiąże się z obawami, uwielbia ten błogosławiony stan.

Uwielbiam być w ciąży i mieć świadomość, że dorasta we mnie drugi człowiek. (…) Nie mam porannych mdłości, nie odczuwam dużego bólu i mogę nadążyć za moimi dziećmi – wyznała 37-latka.

Courtney Rogers i jej jedenaścioro dzieci

Courtney Roger spodziewa się 12 dziecka

Courtney Roger i jej mąż, Chris, mają już 11 dzieci. Jednak to jeszcze nie koniec! 37-latka znów jest w ciąży i oczekuje narodzin kolejnej, dwunastej pociechy. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy będzie to dziewczynka, czy chłopiec.

Mamy nadzieję, że w pierwszym tygodniu października dowiemy się o płci dziecka. Mój mąż chciałby mieć dziewczynkę – wtedy mielibyśmy sześciu chłopców i sześć dziewczyn – powiedziała wielodzietna mama.

Chociaż Courtney nie zna jeszcze płci maluszka, doskonale wie, że jego imię będzie zaczynało się na literę “C” – tak jak w przypadku pozostałych dzieci. Najstarszy z całej gromadki jest 11-letni Clint. Później są: Clay (10 lat), Cade (8 lat), Callie (8 lat), Cash (6 lat), bliźniaki Colt i Case (6 lat), Calena (4 lata), Caydie (3 lata), Coralee (2 lata), Caris (9 miesięcy).

37-latka i jej mąż prowadza konto na Instagramie, gdzie pokazują, jak wygląda życie tak dużej rodziny. Chociaż otrzymują mnóstwo wsparcia, czasem są krytykowani za to, iż posiadają tak liczne potomstwo.

Dostajemy niegrzeczne komentarze, ponieważ zawsze znajdą się ludzie, którzy nie lubią dużych rodzin. Ale teraz jesteśmy do tego przyzwyczajeni, to nam nie przeszkadza – dodała Courtney.

Dwunasta pociecha ma przyjść na świat już w marcu. Z racji powiększenia się rodziny, małżonkowie planują rozbudować swój dom, tak aby były w nim 4 łazienki i 7 sypialni.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *