“Synowa ubiera dziecko na czarno. Już kompletnie postradała zmysły. Co ona wyczynia?!”

Moda wśród małych dzieci zmienia się tak samo jak wśród dorosłych. Niektórzy lubią podkreślać płeć kolorami, inni stawiają na odcienie ziemi, a jeszcze inni wybierają czerń. Do tej ostatniej grupy zalicza się synowa Ireny, która zapowiedziała, że będzie ubierać córeczkę w czerń i biel.

“Moja synowa kompletnie już oszalała…” – zwierza się 50-latka

Irena z Warszawy uważa, że partnerka jej syna stara się na siłę być oryginalna i podkreślać to nawet poprzez ubiór swojej córki. Zapowiedziała w czasie jednego ze spotkań rodzinnych, że Mia będzie nosić tylko czarne i białe ubrania. Jej teściowa była w szoku.

Ja nie wiem, co mój syn w niej widzi, ale zaczyna mnie to coraz bardziej niepokoić. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo ściany w mieszkaniu też przemalują na czarno. Ubiera malutką tylko w ciemne body. Czasem zdarzy się coś białego, ale naprawdę rzadko

czarne body leżące na stole

“Aż wstyd gdzieś pójść z wnuczką” – ubolewa babcia

50-latka próbowała rozmawiać z synową i kilka razy kupiła kolorowe ubranka dla wnuczki, ale wtedy usłyszała, że taki kicz to może nosić ktoś inny.

Synowa uważa, że Mia nie musi nosić kolorowych i badziewnych ubranek, ponieważ w niczym to nie pomaga, a jej uroda jest na tyle wyrazista, że czerń i biel skutecznie to podkreślają. Nie wiem, co ona ma w głowie…

Ubieracie dzieci na czarno?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *