“Zostanę babcią w wieku 39 lat. Wstydzę się przyznać przed rodziną. Jak do tego doszło?!”

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Liczy się spokój, poczucie bezpieczeństwa i pewność, że można liczyć na bliskie osoby. 39-letnia Edyta z Rzeszowa jest załamana, ponieważ jej 18-letnia córka jest w ciąży. Boi się, że chłopak ją zostawi.

Nastoletnia ciąża

39-latka przyznaje, że najbardziej boi się tego, że Kamil zostawi Oliwię, a ta nie będzie w stanie wtedy zajmować się dzieckiem. Edyta oczywiście oferuje swoją pomoc, ale zakochani nie chcą z niej skorzystać. Myślą o wynajęciu kawalerki i rozpoczęciu wspólnego życia.

Ja nie wiem, co oni sobie myślą. Oliwia urodzi, jak będzie mieć 19 lat, na dwa miesiące przed maturą. Czy oni w ogóle myśleli, jak to robili? Zniszczy sobie życie, bo wątpię, żeby od razu poszła na studia. Wstydzę się tego, że zachowali się tak nieodpowiedzialnie!

blondynka siedzi na kolanach mężczyzny i trzyma test ciążowy

“Co ludzie powiedzą?!” – zastanawia się 39-latka

Kobieta przyznaje, że sama miała 21 lat, gdy zaszła w ciążę, ale była już po ślubie i uważa, że była zdecydowanie bardziej odpowiedzialna niż dzisiejsza młodzież.

Jak patrzę na Oliwkę, to przecież jeszcze dziecko. Gdzie ona się nadaje do przewijania czy do karmienia dziecka i pamiętania o lekarzach itp. Nie wiem, jak oni sobie poradzą… Tylko wstydu się najem, gdy brzuch będzie naprawdę widać…

Czy nastoletnia ciąża oznacza brak odpowiedzialności?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *