Gdzie jest 16-letni Krzysztof? Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc. “Bardzo cię kochamy”

Tajemnicze zaginięcie 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Nastolatek spod Ożarowa Mazowieckiego (woj. mazowieckie) kilka dni temu wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Zrozpaczona rodzina oraz policja proszą o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc z jego szybkim odnalezieniu.

Nastolatek, jak przekazała jego rodzina, wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia (gmina Ożarów Mazowiecki) w sobotę (27 maja) nad ranem. Od tego czasu do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Mazowieckie. Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiński

Poszukiwany ma 175 cm wzrostu, ciemne blond, bujne włosy, niebieskie oczy i jest szczupłej budowy ciała.

W dniu zaginięcia wiadomo, że miał na sobie ciemne spodnie oraz czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nie ma znaków szczególnych, oprócz aparatu stałego na zębach (górny i dolny łuk) — przekazano.

W sieci pojawił się poruszający apel bliskich zaginionego nastolatka. “Krzysztof, synku, nie martw się o nic, po prostu wróć do nas. Bardzo Cię kochamy i bardzo martwimy”— napisała na Facebooku zrozpaczona matka chłopca.

Do poszukiwań dołączyli internauci. Informacja o zaginięciu 16-latka pojawiła się między innymi na profilu “Gdziekolwiek Jesteś”.

Na chwilę obecną zostało ustalone, że dojechał do Warszawy, co potwierdza monitoring. Krzysztof jest introwertykiem zamkniętym w sobie, nie sprawiał nigdy problemów wychowawczych i jest bardzo związany emocjonalnie ze swoją rodziną, która jest zrozpaczona i prosi o pomoc w poszukiwaniach

— dowiadujemy się z profilu na Facebooku.

Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Krzysztof lub widziały go, proszone są o kontakt z najbliższym komisariatem lub numerem alarmowym 112.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *