“Siostra robi roczek syna i przygotowała listę prezentów. Weekend w górach?! Czy ona oszalała?!”

Co kupić na roczek? Na pewno niejeden raz zastanawialiście się nad tym, jaki upominek sprawdzi się najlepiej. Okazuje się, że od kilku lat modna stała się lista prezentów, z których goście mogą wybrać dogodną dla siebie opcję. Sylwia dostała niedawno taką listę od swojej siostry z okazji pierwszych urodzin jej synka. Była w szoku!

“Ta lista to jakieś nieporozumienie!” – pisze 22-latka

Sylwia była w szoku, gdy na maila dostała listę prezentową na pierwsze urodziny jej siostrzeńca. Na najtańszy podarunek trzeba byłoby wydać około 400 złotych. Według tego, co podaje 22-letnie Sylwia, dalej jest jeszcze ciekawiej.

Może i taka lista to jest dobry pomysł, ale tylko w pod jednym warunkiem… gdy prezenty są zróżnicowane cenowo, a moja siostra to chyba oszalała! Najtańszy jest jakiś złoty łańcuszek z konkretnego sklepu za 389 złotych. Później jest jakiś kaszmirowy zestaw ubranek za 650 złotych, jakiś zestaw srebrnych łyżeczek (po co to komu?!), ale to jeszcze nie jest koniec!

kobieta w spiętych włosach robi zdziwioną minę

“Rodzina była w szoku!” – wyznaje młoda kobieta

Sylwia w wiadomości do redakcji zwierza się, że większość gości była zdziwiona, gdy odczytała maila. Wielu z nich wręcz zrezygnowało z przyjęcia urodzinowego.

Ja się wcale nie dziwię, że ludzie odmówili! Kto wrzuca na listę prezentową takie drogie rzeczy?! W ogóle była tam jedna pozycja, która rozłożyła mnie na łopatki. Moja genialna siostra wpisała na listę… weekendową wycieczkę w góry! Przepraszam bardzo, ale co z tego będzie miało roczne dziecko?! Swoją drogą, taka wycieczka to koszt około 1800 złotych na trzy osoby!

Czy kiedykolwiek słyszeliście o podobnym pomyśle?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *