“Mój mąż jest gejem i ma chłopaka. Nikt z naszej rodziny nie domyśla się, jak wygląda nasze małżeństwo”

Małżeństwo Kasi i Kamila dla wielu jest relacją idealną. Oni także uważali, że lepiej nie mogli się dobrać i dogaduję się na każdej płaszczyźnie, ale mają pewną tajemnicę, o której nie wiedzą ich rodziny. Kamil jest gejem, a Kasi to nie przeszkadza.

“Mój mąż jest gejem, a ja się czuję z tym dobrze!”

Kasia w wiadomości do nas napisała, jak wygląda jej małżeństwo. Dla niej to związek idealny i sama przyznaje, że w końcu przy Kamilu zrozumiała, czym jest prawdziwa miłość.

Ja wiem, że dla Was może to wydać się dziwne, ale dzielę się tym po to, aby może inne pary odważyły się na szczerą rozmowę w swojej relacji. Jesteśmy małżeństwem kilkanaście lat, mamy dziecko i naprawdę jesteśmy zgodni. Kamil ma swojego ukochanego, którego poznał rok po naszym ślubie. Ja mam tylko Kamila i dobrze mi z tym

Kobieta ubrana na biało siedzi na kanapie miedzy mężczyznami ubranymi w koszule w kratę

“Nasze rodziny nic o tym nie wiedzą”

Kasia przyznaje, że w ich przypadku podzielenie się tym, jak wygląda ich związek z rodzinami, nie byłoby dobrym rozwiązaniem.

Najważniejsze, że my się dobrze dogadujemy i nie potrzebujemy zrozumienia z niczyjej strony. Nasze życie intymne ma się dobrze, ja wiem, że dla Kamila jestem ważna i czuję się kochana, a to przecież najważniejsze, prawda?

Moglibyście żyć w takiej relacji?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *