“Sąsiedzi wymyślili sobie remont i wiercą przez cały dzień! Moje dzieci nie mogą spać, a mi pęka głowa!”

Remont mieszkania w bloku często może prowadzić do konfliktów między sąsiadami. Chodzi głównie o hałas, którego przecież nikt z nas nie lubi, a którego trudno jest uniknąć. Sąsiedzi Beaty od kilku dni remontują swoje mieszkanie. Kobieta jest już bardzo zmęczoną tą sytuacją, ponieważ ze względu na hałas jej dzieci nie mogą spać.

“Remont sąsiadów mnie wykończy”

Otrzymaliśmy wiadomość od Beaty, mamy rocznej Zuzi i 4-letniego Jasia, w której opowiedziała nam o uciążliwym remoncie swoich sąsiadów. Kobieta ma już dość ciągłego hałasu i zastanawia się, co może zrobić w takiej sytuacji.

Remont sąsiadów mnie wykończy! Od kilku dni tak hałasują, że nie da się wytrzymać. Wiercą od rana do samego wieczora! Zazwyczaj kończą dopiero koło 21 lub nawet później, a ja mam dwoje małych dzieci.

Zuzia ma dopiero roczek, a Jaś 4 lata. Cały dzień są ze mną na mieszkaniu i muszą słuchać tych hałasów. Mnie głowa pęka, a co dopiero im! Przez to są rozdrażnione, ciągle płaczą i nie mogą spać!

Kobieta zatyka uszy, by nie słyszeć hałasu z mieszkania obok

“Nie obchodzi ich, że mam małe dzieci!”

Mąż Beaty poprosił sąsiadów, by starali się nie hałasować po 19 ze względu na dzieci. Usłyszał jednak, że cisza nocna zaczyna się o 22 i do tej godziny można robić, co się chce.

Postanowiliśmy porozmawiać z sąsiadami i poprosić ich o to, by zachowywali się trochę ciszej ze względu na małe dzieci. Gdy mąż usłyszał odpowiedź, był w szoku!

Sąsiedzi oznajmili, że cisza nocna zaczyna się dopiero o 22 i do tej pory mają prawo robić na mieszkaniu, co zechcą. Nie obchodzi ich, że mamy małe dzieci! Ci ludzie nie mają serca! Nie wiem, jak tak można…

Spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją? Co byście zrobili na miejscu Beaty?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *