Aline z Francji mieszka od 14 lat w Polsce i nie może się zakochać: “Polacy to brudasy”

Podobno “nie szata zdobi człowieka”, ale w gruncie rzeczy każdy z nas zwraca uwagę na wygląd i ocenia drugiego człowieka przez pryzmat tego, jak się prezentuje. Oczywiście najważniejsze jest to kto, jakim jest człowiekiem, ale pierwsze wrażenie jest ważne. 39-letnia Aline z Francji też wychodzi z takiego założenia i przyznaje, że w Polsce jeszcze żaden mężczyzna nie wpadł jej w oko. Dlaczego?

“Polscy mężczyźni o siebie nie dbają”

Młoda kobieta od kilkunastu lat mieszka w Polsce. Przyjechała do pracy i tak już zostało. Podoba jej się w Krakowie, w którym aktualnie mieszka, ale ma problem z tym, aby znaleźć sobie chłopaka.

Mieszkam w Krakowie i gdy tylko jakiś mężczyzna wpadnie mi w oko, to się okazuje, że to nie jest Polak tylko obcokrajowiec… Jestem zdegustowana tym, jak wasi faceci wyglądają

Polacy powinni bardziej się starać?

Aline uważa wręcz, że większość facetów nie stara się, ponieważ kobiety tego od nich nie wymagają. Zwraca także uwagę na to, że mężczyźni nie dbają tak o higienę jak reszta Europejczyków:

Ja się dziwię kobietom, bo jak one chcą takich brudasów? Ani nie używają perfum, nie wspominając o wizytach u kosmetyczki czy dbaniu o siebie w domu. Jak można być aż tak zapuszczonym? Dla mnie to jest niemożliwe. Jestem przekonana, że nie znajdę tu nigdy męża, bo nie mam zamiaru być z brudasem

Czy to nie jest zbyt ostra ocena?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *