“Siostra męża zażyczyła sobie od nas na święta zegarek za 500 zł. Chyba coś jej się pomyliło…”

Święta już za kilka tygodni i na pewno większość z Was ma już wybrane prezenty, którymi chcieliby obdarować bliskich. Niektórzy decydują się na niespodziankę, a inni wolą otrzymać listę propozycji, z której wybiorą coś konkretnego. Ania i Wojtek właśnie taki spis otrzymali od Eweliny, siostry mężczyzny.

“Prezenty miały być do 100 złotych” – żali się kobieta

Ania i Wojtek są po ślubie rok i są szczęśliwym małżeństwem. Jeszcze nie mają dzieci, ale planują powiększyć rodzinę. W najbliższym gronie także nie ma maluchów, dlatego dorośli postanowili, że zrobią sobie prezenty pod choinkę.

Mi ten pomysł się podobał, bo to zawsze fajna okazja do tego, aby sprawić komuś przyjemność. Ustaliliśmy, że prezenty kupujemy do 100 złotych. Ucieszyłam się, że szybko udało mi się znaleźć podarunki dla rodziców, teścia i brata, ale nie wiedzieliśmy, co kupić dla Eweliny, czyli siostry Wojtka. Ona nas wyprzedziła…

szary prezent zawiązany czerwoną wstążką

“Chyba coś jej się pomyliło” – wyznaje kobieta

29-letnia Ania dostała SMS-a od Eweliny, w którym pisze, że najchętniej to chciałaby dostać szczotkę soniczną do twarzy, perfumy lub zegarek. Kobieta była trochę zdziwiona, bo wszystkie prezenty przekraczały kwotę, na którą się umawiali.

Dostałam tego SMS-a i siedziałam przez chwilę w bezruchu. No czy to jakiś żart? Skąd w ogóle pomysł na to, że chcielibyśmy kupić jej aż tak drogie prezenty? Zero w ogóle jakiejkolwiek pokory. Ja wiem, że nam się lepiej powodzi, ale to już lekka przesada. Jak się wkurzę, to kupię jej książki o zasadach savoir-vivre

Siostra chyba nie do końca wie, że nie zawsze liczy się to, ile dana rzecz kosztuje…

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *