“Mąż koleżanki lajkuje moje zdjęcia i regularnie mnie komplementuje. Mam jej powiedzieć?”

Czy utrzymanie wierności i lojalności w dzisiejszych czasach jest trudne? Najwidoczniej tak, skoro co chwilę do naszej redakcji spływają historie kobiet, które trafiają na nieuczciwych mężczyzn. Sylwia z Gdańska nie wie, co ma zrobić z mężem koleżanki, który regularnie wysyła jej dwuznaczne propozycje.

Flirt w sieci to zdrada?

28-letnia Sylwia od kilku tygodni regularnie otrzymuje dwuznaczne wiadomości od męża swojej koleżanki. Komplementuje jej urodę, lajkuje zdjęcia i pisze prywatnie, że przyjaciółka jego żony jest warta grzechu.

Filip zachowuje się okropnie i dziwię się, że w ogóle jest taki głupi, że nie boi się, że to wszystko się wyda. Co on sobie myśli? Naprawdę wydaje mu się, że ja poświęciłabym znajomość z Ingą dla jakiegoś romansu z kimś takim?! Ja mu nawet nie odpisuję, a on regularnie coś wypisuje. Żenada…

kobieta z kręconymi włosami trzymana przez mężczyznę w okularach

“Czy mam powiedzieć mojej przyjaciółce?”

Sylwia cały czas zastanawia się, czy powinna w jakikolwiek sposób zareagować i wprost powiedzieć swojej koleżance o tym, co w sieci robi jej mąż. Wprawdzie nigdy nie zaproponował randki, ale padło wiele innych słów, które według kobiety są przekroczeniem granic.

Pisze mi, że jestem najpiękniejszą kobietą na świecie, że chciałby mieć taką kobietę, że jestem uosobieniem zmysłowości i elegancji. Nie są to wprost próby spotkania, ale ja bym nie chciała, żeby mój facet tak pisał. Co Wy o tym sądzicie? Czy mam powiedzieć mojej przyjaciółce?

My jesteśmy za tym, aby o takich rzeczach głośno mówić, a Wy co sądzicie?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *