“Mąż po 8 latach wyznał, że podobają mu się też mężczyźni i że przede mną był z facetem”

O takich historiach najczęściej słyszy się w filmach, ale po raz kolejny okazuje się, że życie pisze najlepsze scenariusze. Olga z Warszawy do dziś nie może pozbierać się po wyznaniu męża.

“Muszę Ci coś wyznać” – tak zaczął mój mąż

Olga jak zawsze wróciła do domu przed swoim mężem i zaczęła przygotowywać obiad. Wyznała, że czuła pewien niepokój i nie wiedziała dlaczego, bo przecież nic w jej życiu nie zapowiadało tragedii. Wszystko zmieniło się, gdy mąż wrócił z pracy.

Oskar niemal od razu przekroczył próg naszego mieszkania i powiedział, że musi mi powiedzieć coś ważnego. Byłam pewna, że po takim wstępie zaraz usłyszę, że ma romans. Nic bardziej mylnego…

Smutna kobieta w różowej koszulce i jeansach siedzi na beżowej kanapie

“Podobają mi się też mężczyźni” – wyznał 36-latek

Mąż usiadł z żoną przy stole i po prostu wyrzucił z siebie to, że w przeszłości był w związkach z mężczyznami i że jest biseksualny. Olga nie mogła w to uwierzyć.

Patrzyłam na mojego męża, a tak naprawdę nie wiedziałam, co to jest za człowiek. Byłam w szoku. Byłam zła. Było mi przykro i nie umiałam znaleźć słów, żeby cokolwiek powiedzieć. Nie chodzi o to, że Oskar jest bi. Chodzi o to, że oszukiwał mnie przez ponad 10 lat… Nie wiem, czy nadal będę chciała z nim być. Muszę to wszystko przemyśleć

Co powinna zrobić kobieta?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *