Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej nie żyje: “Jacek. Takiego Cię zapamiętam”

To cios dla Hanny Śleszyńskiej. Aktorka przekazała fanom smutą wiadomość o tym, że Jacek Brzosko, jej były wieloletni partner, były łyżwiarz i biznesmen nie żyje. Oboje związali się w 2005 roku, już po rozstaniu Śleszyńskiej z aktorem Piotrem Gąsowskim.

Ona – popularna, ceniona aktorka. On – biznesmen i były sportowiec.

– Nie jesteśmy typową parą, jesteśmy nietypowi. Nie dzielimy radości na co dzień jak inne pary. Nie mieszkamy razem, więc pewnie dlatego każdą wspólną chwilę staramy się przeżyć dobrze — podkreślała aktorka przed laty w rozmowie z “Super Expressem”.

Rozstanie po 14 latach razem

Pięć lat później para przeżywała poważny kryzys. Wszystkie media donosiły, że partner aktorki miał dopuścić się zdrady, ona jednak postanowiła mu wybaczyć i dać drugą szansę. Hanna Śleszyńska rozstała się z Jackiem Brzoską w 2019 roku po 14 latach związku. Choć aktorka na początku nie chciała komentować powodów rozstania, kilka miesięcy po nim zabrała głos, gdy jej były partner udzielił wywiadu magazynowi “Na żywo”. Wówczas stwierdził on:

Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej trzeciej osoby. Po prostu tak wyszło. Nic więcej — skomentował.

Sama Śleszyńska, zapytana przez ten sam magazyn zasugerowała, że rozstanie ją zaskoczyło.

Rozstania dzieją się niespodziewanie i znienacka […] Niech Jacek idzie swoją drogą. Dużo fajnych chwil przeżyliśmy razem, zostaną w mojej pamięci. Życzę mu powodzenia, ale sama o nowej miłości nie myślę, bo mam dużo do zrobienia — powiedziała.

Teraz jednak Śleszyńska rozpacza po śmierci Jacka Brzosko. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, ponad 4 miesiące temu jej były partner miał udar. To sprawiło, że przez ten czas leżał w szpitalu nieprzytomny pod respiratorem. Zmarł, nie odzyskawszy świadomości.

“Jacek. Takiego Cię zapamiętam… Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy” – napisała na Instagramie pogrążona w smutku aktorka.Jacek Brzosko, były partner Hanny Śleszyńskiej nie żyje.

Śleszyńska i Brzosko byli razem przez 14 lat.

Brzosko w latach młodości był łyżwiarzem, a potem biznesmenem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *