Maja Rutkowski sprezentowała córce zabieg upiększający! Jak wyszedł? FOTO!

Maja Rutkowski, żona “detektywa” Krzysztofa Rutkowskiego chętnie udziela się w mediach społecznościowych. W trakcie świąt opublikowała nowy odcinek swojego vloga. Ujawniła w nim jaki prezent sprawiła swojej 18-letniej córce!

Maja Rutkowski jako Święty Mikołaj

Maja Rutkowski bardzo rozpieszcza swoje dzieci. Widać, że kobiecie niczego nie brakuje. Odkąd pani detektyw związała się Krzysztofem Rutkowskim, jej życie zupełnie się odmieniło. Maja bryluje w show-biznesie i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Poza kontem na Instagramie ma również swój kanał na youtube.pl. To tam umieściła ostatni filmik, na którym w towarzystwie dwójki dzieci udaje się do gabinetu medycyny estetycznej. Na miejscu “niespodziewanie” wręcza córce voucher na dowolny zabieg. Oczywiście wszystko w asyście właściciela kliniki.

Maja Rutkowski nagrywa vloga z powiększenia ust córki

Maja Rutkowska – namawia córkę do powiększenia ust

Maja Rutkowski odgrywa niezwykle sztuczną scenę i nakłania córkę, aby wybrała zabieg, z którego od razu chciałaby skorzystać. Dziewczyna udaje zaskoczoną, mimo to nie zastanawia się długo, a jej wybór pada na powiększenie ust. Po zabiegu młodziutka córka Mai jest zachwycona efektem.

Maja Rutkowski – nieudolna reklama kliniki

Maja Rutkowski stara się promować nie tylko jako pani detektyw, ale również jako bizneswoman i pełnoetatowa celebrytka. Kobieta mimo kilku lat w internecie nie jest jednak najlepsza w tym co robi. Często popełnia błędy, a jej posty sponsorowane są raczej nieudolne. Jednak ma grono oddanych fanów, którzy sprawiają, że czuje się jak “gwiazda”. Prezent dla córki jest przykładem właśnie jednej z reklam w wykonaniu Mai.
Dobry pomysł na prezent dla córki?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *