Przekłuła uszy 8-tygodniowej córeczce. Ludzie oskarżyli ją o znęcanie się nad dzieckiem

Piękne, olśniewające i niesamowite – to właśnie kobiety. Już od najmłodszych lat pragną dobrze wyglądać i czuć się ze sobą dobrze. Pewna młoda mama, zapewne z powodów estetycznych, przekłuła uszy swojej córce. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że dziewczynka w momencie zabiegu miała zaledwie dwa miesiące. Oczywiście zachowanie kobiety spotkało się się z przerażającą falą hejtu.

Niemowle na zabiegu kosmetycznym

W Wielkiej Brytanii trwają gorące rozmowy na temat odpowiedniego wieku dla dziecka, które może zostać poddane zabiegowi kosmetycznemu. Wszystko za sprawą decyzji 24-letniej Levi Connell, która przekuła uszy swojej ośmiotygodniowej córce. W rezultacie zachowanie młodej matki spotkało się z niewiarygodną falą krytyki zarówno ze strony obcych ludzi, jak i jej najbliższych.

Miała 8 tygodni, kiedy zabrałam ją do kosmetyczki i to zrobiłam. Wszyscy mi mówili, że jest za młoda. Ale jak teraz na nią patrzę, to w kolczykach wygląda idealnie

Kobieta pochwaliła się efektem w mediach społecznościowych, co wywołało zażarte dyskusje i falę krytyki w stronę 24-latki. Internautom z pewnością nie spodobał się wiek niemowlaka.

Znęcanie się nad dzieckiem

Młoda mama w rozmowie z portalem “Leeds Live” zdradziła, kiedy ona miała przekłute uszy. Levi została poddana temu zabiegowi kosmetycznemu już w pierwszym miesiącu życia. Oczywiście decyzję swojej matki uważa za słuszną. Pomysł przekłucia uszu swojej córce w tak młodym wieku argumentuje: To oszczędza jej przyszłych irytacji. Gdy będzie starsza, mogłaby powiedzieć, że chce przekłuwać, a potem, że jednak nie. Teraz to już załatwione, będzie miała przekłute na zawsze . Dodała również, że nie rozumie aż tak krytycznych reakcji internautów:

Słyszałam pocztą pantoflową, że ludzie mówią o mnie różne rzeczy. Widziałam komentarze na Facebooku, w których ludzie mówili, że to znęcanie się nad dziećmi, a to jest obrzydliwe – nie rozumiem, jak można mówić tak okropne rzeczy o innej osobie

Myślicie, że kobieta podjęła odpowiednią decyzję?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *