“Mąż nie lubi żadnej mojej koleżanki i nastawia mnie przeciwko spotkaniom z nimi”

Najlepiej byłoby, gdy Twoja druga połówka dogadywałaby się także z Twoimi znajomymi, ale dobrze wiemy, że takie rzeczy najczęściej zdarzają się w komediach romantycznych. Szara rzeczywistość niestety weryfikuje to, jak nasi bliscy odbierają przyjaciół, których znamy dłużej od nich. Coś o tym wie Weronika z Radomia, która podzieliła się z nami swoją historią.

“Mąż nie lubi żadnej mojej koleżanki”

Na pewno nie pociesza fakt, gdy mąż nie przepada za Twoimi znajomymi. Weronika od lat próbuje przekonać swojego męża Krzyśka do tego, aby polubił jej paczkę koleżanek, z którymi trzyma się od czasów studiów.

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o staż, to dziewczyny są mi bliższe, bo znam je około 14 lat, a mojego męża 6 lat. On uważa, że one mają na mnie zły wpływ, ale nie mam pojęcia dlaczego. Ciągle mnie nastawia przeciwko nim i mam wrażenie, jakby chciał mnie mieć tylko na wyłączność. Jest zazdrosny?!

kobieta w różowej koszuli płacze i trzyma przy twarzy chusteczki

“Po co wychodzisz z nimi? Zostań w domu?” – mówi mąż

Weronika zauważyła także, że od pewnego czasu mąż szantażuje ją, mówiąc, że nie pojedzie z nią do rodziców, jeśli ona wyjdzie na kawę z koleżankami. Kobieta podejrzewała nawet przez chwilę, że z jedną z nich miał romans i nie chciał, aby to wyszło na jaw.

Ja już nie wiem, co mam o tym myśleć, bo naprawdę to wygląda dziwnie. On nie wychodzi z kolegami, bo ich po prostu nie ma, co także teraz uważam za niepokojące. Nie miał nawet świadka na nasz ślub, wziął w końcu mojego brata. Czy tylko ja uważam, że coś tutaj nie gra?

Czy Wasi mężowie także nie lubią Waszych koleżanek?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *