“Moja siostra jest wiecznie zmęczona, a ma tylko jedno dziecko. Ja mam dwójkę i nie narzekam”

W naszej redakcyjnej skrzynce najczęściej lądują wiadomości z historiami rodzinnymi. Często nie mając się z kim podzielić swoimi problemami, piszecie do nas. Tak samo zrobiła Marta z Trójmiasta. Zwierzyła się z tego, jak zachowuje się jej siostra i jak ją to męczy.

“Ona jest ciągle zmęczona…”

Marta jest dumną mamą dwóch córek i ich wychowaniu oddaje się bez reszty, ale stara się łączyć to także z aktywnością zawodową. Gdy dziewczynki są w szkole, mama zajmuje się tworzeniem świec i sprzedaje je w sieci. Choć bywa, że wieczorem jest bardzo zmęczona, stara się nie narzekać. Zupełnie inaczej do życia podchodzi jej siostra, Ania.

No co tu dużo pisać. Ania jest ciągle padnięta i nie ma siły. Nieważne, o której godzinie by się do niej nie zadzwoniło, ona musi kończyć, bo coś robi albo właśnie idzie na drzemkę, bo nie ma siły

leżący rodzice a na ich plecach siedzą dwie dziewczynki

“Ma tylko jedno dziecko, a ja dwójkę!”

Marta przez chwilę niepokoiła się, że coś siostrze może dolegać, dlatego zmusiła ją do wykonania szeregu badań. Okazało się, że jest zdrowa jak ryba.

Oczywiście cieszę się, że moja siostra jest zdrowa, ale niech mi ktoś wytłumaczy, jak ona może być w kółko zmęczona i czym?! Ma jedno dziecko, nie pracuje i mieszka z teściową, która tak naprawdę zajmuje się wychowaniem Nikoli. Nie chcę wiedzieć, jak ona by się czuła, gdyby miała dwójkę tak jak ja…

A to nie można być zmęczonym przy jednym dziecku? 😉

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *