“Nie chcę disco – polo na moim weselu. Partner twierdzi, że trzeba grać pod gości, a nie pod nas!”

Organizacja przyjęcia weselnego to niemałe wyzwanie. Para Młoda, ma na głowie tak wiele rzeczy, że czasem można się z tym wszystkim pogubić. Jednym z najważniejszych punktów, jest znalezienie odpowiedniego miejsca, które pomieści wszystkich gości, a także zadbanie o oprawę muzyczną uroczystości. Martyna ma z tym niezłą zagwozdkę.

“Nie chcę disco – polo na weselu”

Każda para młoda chce zapamiętać dzień swojego ślubu jako ten naprawdę wyjątkowy. To też wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Martyna wychodzi za mąż za pół roku i wygląda na to, że zadbała już praktycznie o wszystko. Jest tylko jeden, dość istotny problem:

Nienawidzę disco – polo! Nawet gdybym miała wypić kilka kieliszków czegoś mocniejszego, zwyczajnie nie jestem w stanie znieść tych dźwięków. Początkowo ustalaliśmy z przyszłym mężem, że nie będzie u nas na weselu tego rodzaju muzyki, ale Paweł zmienił zdanie. Uznał, że na takiej imprezie powinno się grać pod gości, a nie pod młodych.

Na moje nieszczęście nasi bliscy lubią disco – polo i zawsze mówią, że nie wyobrażają sobie wesela w innym klimacie.

Może Paweł ma rację i powinnam ustąpić? Ale przecież to miał być najszczęśliwszy dzień w moim życiu, a tymczasem będę odliczać godziny do końca imprezy!

dj gra na weselu

Muzyka pod gości, czy pod parę młodą?

Choć disco – polo ma coraz więcej zwolenników, którzy uwielbiają się bawić przy takich rytmach, to wciąż są osoby, które nie przepadają za taką muzyką.

Martyna jasno mówi o tym, że dla niej impreza przy disco – polo to męka. Czy w takim razie powinna wziąć pod uwagę preferencje swoich gości i zadbać o muzykę specjalnie dla nich? Czy jednak postawić na swoim i nie myśleć o gościach?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *