“Zaprosili mnie na wesele z dziećmi i nie zapewnili im żadnych atrakcji. Byłam rozczarowana”

Wesele z dziećmi – tak, czy nie? Są rodzice, którzy wręcz obrażają się, gdy młodzi zapraszają ich na wesele bez dzieci. Są też tacy, którzy nawet przy ich zaproszeniu, wolą zostawić swoje pociechy w domu, by móc swobodnie się bawić. Małgosia poszła na wesele ze swoimi dziećmi, ale była rozczarowana brakiem atrakcji dla nich.

“Nie było atrakcji dla dzieci”

Napisała do nas Małgosia, która w sobotę uczestniczyła w przyjęciu weselnym z trójką swoich dzieci.

Ucieszyłam się, kiedy dostaliśmy zaproszenie. Dawno nie byliśmy na żadnym weselu i naprawdę miałam już ochotę się pobawić.

A gdy doczytałam, że mogę zabrać całą moją ferajnę, cieszyłam się jeszcze bardziej.

Spodziewałam się jednak, że młodzi zadbają o swoich małych gości. Jest przecież tyle możliwości! Można wynająć animatorów, można zorganizować jakieś występy. Tymczasem cała moja trójka była do mnie wręcz przyklejona, a ja totalnie nie skorzystałam z tego wesela.

Gdybym wiedziała, że tak będzie, albo zostawiłabym dzieci pod opieką rodziców, ale nie poszłabym na to wesele.

Jestem rozczarowana!

dzieci w kolorowych koszulkach leżące na trawie

To obowiązek młodych?

Czy uważasz, że jeśli młodzi zapraszają na ślub również tych małych gości, to powinni zadbać o dodatkowe atrakcje dla nich?

Rodzice, którzy przychodzą na tego rodzaju imprezę, muszą liczyć się z tym, że jeśli zabiorą ze sobą swoje pociechy, raczej nie skorzystają w pełni z wesela.

Faktem jest, że coraz więcej par młodych decyduje się na zatrudnienie animatora, ale czy to faktycznie ich weselny obowiązek?

A może lepiej byłoby, gdyby organizować wesela bez dzieci?

P.S Fajnym pomysłem na wesele z dziećmi jest organizacja kącika plastycznego. W galerii znajdziesz pomysły na kolorowe prace plastyczne.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *