“Nie kupiłam mu nic na Dzień Chłopaka, bo mnie wkurzył. Jaki prezent zorganizować na ostatnią chwilę?”

“Dziś jest Dzień Chłopaka, a ja nie mam totalnie nic dla mojego wieloletniego partnera. Denerwuje mnie ostatnio niesamowicie i uznałam, że taka kara mu się należy. Ale od kilku dni jest dla mnie szalenie miły i teraz bardzo żałuję, że nie zorganizowałam mu jakiegoś pomysłowego upominki z okazji jego święta. Potrzebuję jak najprędzej jakiejś fajnej inspiracji na prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę!”

“Nic mu nie kupiłam, bo mnie wkurzył”

Marysia jest chyba dość żywiołową osobą, co wynika z treści jej maila. Wygląda na to, że łatwo ją zdenerwować, a później długo żywi urazę do osoby, która jej podpadła:

Jesteśmy z Michałem bardzo do siebie podobni. Choć w niektórych kwestiach znacznie się różnimy, ale przez to tylko się uzupełniamy. Czasem jednak on tak potrafi mnie wkurzyć, że odechciewa mi się wszystkiego! Dosłownie mam ochotę spakować jego walizki, wystawić na wycieraczkę i trzasnąć za nim drzwiami.

No i tak było 2 tygodnie temu. Nazbierało się trochę tych wszystkich sytuacji, w których mnie zawodził i byłam tak nabuzowana, że nie mogłam na niego patrzeć.

Powiedziałam sobie wtedy, że choć co roku organizowałam mu super prezent na Dzień Chłopaka, tym razem nie dostanie NIC!

Teraz Marysia żałuje swojej decyzji:

Od kilku dni jest dla mnie wręcz cudowny! Przeprosił (chyba po raz pierwszy w życiu). Ugotował dla mnie wczoraj kolację i przygotował mi pachnącą kąpiel z pianą i świeczkami.

Pomyślałam sobie wtedy, że źle zrobiłam. Że powinnam go docenić jak co roku i kupić mu coś fajnego.

Co ja mogę teraz zrobić? Jaki prezent na Dzień Chłopaka zorganizować na ostatnią chwilę?

wtuleni w siebie zakochani na łonie natury

Prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę

Dzień Chłopaka już dziś! Trudno może być kupić jakiś niestandardowy prezent na tę okazję, chociaż gdyby tak spojrzeć na wystawy sklepowe to łatwo można zauważyć, że królują tam dzisiaj właśnie wszelkie męskie gadżety.

A co możemy polecić Marysi, w ramach takiego upominku dla jej partnera? Zdecydowanie proponujemy uderzyć w… przeżycia:

  • Przez żołądek do serca – wygląda na to, że partner Marysi jest prawdziwym romantykiem. Z pewnością więc ucieszy się z kolacji przy blasku świec. Na taką okazję zawsze sprawdzi się makaron z dodatkami, który można bardzo szybko przygotować. Ale jeśli nie ma czasu na gotowanie, bo jesteśmy przekonani, że nawet zamówione danie, podane w towarzystwie odświętnej oprawy, zrobi na partnerze Marysi duże wrażenie.
  • Randka w kinie – fajnym prezentem na Dzień Chłopaka może być też wspólne wyjście do kina. Zwłaszcza jeśli takie randki pary praktykują tylko od święta.
  • Upominek handmade – Może jakaś smakowa nalewka? 😉 Albo ulubione puzzle w oprawie, gotowe do powieszenia na ścianie? To musi być coś, co można zorganizować w zaledwie kilka godzin.

Fajnym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka na ostatnią chwilę może być romantyczny wyjazd. Dziś akurat piątek, więc spokojnie można pozwolić sobie na 2 dni luzu z ukochaną osobą.

Nie ma na co czekać. Telefon do ręki i lecimy z koksem :).

A może Wy macie dla Marysi jakiś inny, ciekawy pomysł na prezent dla chłopaka na ostatnią chwilę?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *