“Moja żona strasznie się zaniedbała. Wstydzę się z nią wychodzić z domu”

Piotr szczerze przyznaje, że przestał wychodzić ze swoją żoną “do ludzi”, bo nie wygląda jak dawniej. Jak twierdzi mężczyzna, przytyła i ma odrosty.

Motylki w brzuchu

Piotr i Maja poznali się, jak mieli po 25 lat. Oboje byli świeżo po studiach, mieli głowy pełne marzeń i zakochali się w sobie bez pamięci. Wkrótce postanowili wziąć ślub i założyć rodzinę. 15 lat później Maja, zdaniem Piotra, zmieniła się nie do poznania.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Majkę, pomyślałem, że to najpiękniejsza dziewczyna jaką spotkałem. Długie, czarne włosy, wspaniałe ciało, piękny uśmiech. Zupełnie oszalałem na jej punkcie. Do tego wszyscy koledzy mi jej zazdrościli

– wspomina z rozrzewnieniem Piotr.

Kobieta w różowych spodniach nie może dopiąć

Marzenia a rzeczywistość

Maja i Piotr wzięli ślub i doczekali się trójki dzieci – Janka, Michała i Gabrysi. Piotr twierdzi, że to właśnie po drugiej ciąży żona zaczęła się zaniedbywać, a z biegiem czasu działo się coraz gorzej. Doszło do tego, że mężczyzna przestał wstawiać wspólne zdjęcia z żoną na social media i zaczął wychodzić sam na spotkania z kolegami.

Niestety, Maja przez ostatnie lata stała się zupełnie inną kobietą. Nie poznaję mojej żony. Przytyła z 20 kg, przestała się malować i farbować, ma na głowie wielkie odrosty. W dodatku zupełnie nie przywiązuje uwagi do stroju – non stop chodzi w dresie. Może gdyby poszła do pracy między ludzi to coś by się zmieniło ale ona tylko zajmuje się domem i dziećmi więc prędko się to nie zmieni

– mówi z żalem mężczyzna.

Piotr twierdzi, że próbował już wielu rzeczy – rozmawiał, dawał do zrozumienia że żona coraz mniej go pociąga, kupował jej karnety na siłownię i do kosmetyczki, ale przynosiło to zazwyczaj odwrotny skutek do zamierzonego.

Czy możecie mu coś poradzić?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *