“Przyjaźnię się z Kaśką od lat. Byłam świadkiem flirtu jej męża z naszą koleżanką. Powiedzieć jej o tym?”

Tak naprawdę przyjaźnię się nie tylko z Kaśką, ale również z jej mężem. Często spędzam u nich czas, pijemy kawkę, imprezujemy, nasze dzieci świetnie się dogadują. Ostatnio jednak widziałam, jak jej mąż flirtował z naszą wspólną koleżanką. Teraz nie wiem co robić – powiedzieć jej o tym? 

Kaśka i Mateusz to wspaniała para

Kaśkę poznałam na samym początku studiów i od razu nawiązywałyśmy świetną relację. Doskonale się dogadujemy od samego początku. Szybko zaprzyjaźniłam się nie tylko z nią, ale również jej chłopakiem – Mateuszem, który obecnie jest jej mężem.

Spotykaliśmy się w parach, chodziliśmy na wspólne imprezy. To taka znajomość do tańca i do różańca. Kiedy ja byłam w dołku, oni mnie z niego wyciągali i odwrotnie. To naprawdę wspaniała przyjaźń, a Kaśka i Mateusz są wprost dla siebie stworzenie. Doskonale się dogadują i mają dwoje wspaniałych dzieci. Już są małżeństwem, mają piękny dom i mogłoby się wydawać, że świetne życie.

Tym bardziej w życiu nie spodziewałabym się, że mąż Kaśki może zrobić coś takiego. Flirtował przy mnie z naszą wspólną koleżanką. Wymieniali uśmieszki, spojrzenia, nie zabrakło też podtekstów seksualnych. A w tym czasie Kaśka usypiała ich dziecko…

para flirtuje

Może to był tylko niewinny flirt?

Już sama nie wiem, jak to wszystko interpretować. Czy to był tylko niewinny flirt? A może między tym dwojgiem jest coś więcej? Trudno ocenić. Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Mnie po prostu wmurowało. Oczywiście Mateusz nie wiedział, że to obserwuję i słyszę. Myślał, że poszłam z Kaśką.

Nie chcę pochopnie oceniać jego zachowania, jednak wiem, że po mężczyznach można się wszystkiego spodziewać. Oczywiście nie chciałabym też popsuć ich wspaniałej relacji. Boję się, że jeżeli porozmawiam o tym z przyjaciółką to wyjdę na tą najgorszą, że nasza przyjaźń po prostu się zawali, a ona stanie za swoim mężem. To właśnie ten typ osobowości! Dla niej rodzina jest najważniejsza.

flirt na imprezie

Nie wiem, co robić – powiedzieć Kaśce o wszystkim?

Z drugiej strony chciałabym zachować się w porządku i nie mogę znieść myśli, że ten drań może ją zdradzać. Przecież Kaśka na to nie zasługuje. To naprawdę wspaniała kobieta i żona. On powinien ją doceniać na każdym kroku, a wygląda na to, że niestety tego nie robi.

Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Może lepiej porozmawiać z Mateuszem? Ale nie wiem, czy to do niego dotrze. Na pewno zbagatelizuje sprawę, powie, że to był tylko niewinny flirt. A mi się wydaję, że między tą dwójką jest coś poważniejszego. Tak mi podpowiada kobieca intuicja. Zaufać sobie?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *