Hanna Żudziewicz już w domu z maleństwem. Córeczkę najradośniej przywitał… piesek! Nie mógł się od niej oderwać

Całkiem niedawno Hanna Żudziewicz pokazała zdjęcie z porodówki. Na świecie pojawiła się bowiem jej upragniona córeczka. To owoc miłości jej oraz Jacka Jeschke. Tancerka już wróciła do domu, a najcieplej maleństwo przywitał ich piesek! 

Hanna Żudziewicz wróciła do domu

Hanna Żudziewicz jest znana z “Tańca z Gwiazdami”. To właśnie w tym programie zyskała szerszą popularność. Od lat tworzy związek z Jackiem Jeschke, również tancerzem. Owocem ich miłości jest mała Róża, która na świat przyszła kilka dni temu.

Najpierw Żudziewicz wrzuciła fotkę z porodówki, na której mogliśmy zobaczyć maleństwo w pełnej krasie! Teraz świeżo upieczona mama już wróciła do domu i oczywiście także udokumentowała przybycie do mieszkania.

Okazuje się, że najradośniej nowego członka rodziny witał piesek! Jeschke postawił fotelik samochody z dzieckiem na podłodze, a zwierzak wprost nie mógł się opanować z radości i nawet zaczął lizać małą Różę po twarzy.

Hanna Żudziewicz z ciążowym brzuchem

Co na to fani? “Najsłodsze, co dziś widziałam”

Internauci są absolutnie zachwyceni tym obrazkiem. Rzeczywiście pierwsze chwile małej Róży w domu były wyjątkowe. Co piszą fani?

Najsłodsze, co dziś widziałam

Ale słodkości

Cudowności! Cukier w cukrze! Mądry pieseczek, będzie nianią i obrońcą

Wzruszyłam się! Jaka słodka i śliczna

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *