Anita Lipnicka zmieniła fach? Pokazała się w stroju stewardessy. Fani pośpieszyli z gratulacjami

Anita Lipnicka zaskoczyła swoich fanów. Artystka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje w uniformie stewardessy, na tle samolotu. Poinformowała też tajemniczo, że w jej życiu szykują się zmiany. Internauci pośpieszyli z gratulacjami i ucieszyli się, że piosenkarka spełnia swoje marzenia. Czy Anita Lipnicka zdecydowała się porzucić śpiewanie?

Anita Lipnicka swoją karierę rozpoczynała w modelingu. Później jednak skupiła się na muzyce. Początkowo była związana z zespołem Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty. Pomimo olbrzymiego komercyjnego sukcesu, w 1996 r. Lipnicka opuściła grupę i rozpoczęła karierę solową.

W 2019 r. obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Teraz pokazała się fanom w kompletnie innej odsłonie niż dotychczas. Czyżby postanowiła zmienić zawód?

Anita Lipnicka została stewardessą?

Anita Lipnicka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła ponad 40 tys. obserwujących. Niedawno zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym pozuje na tle samolotu w stroju stewardessy.

Artystka umieściła pod zdjęciem tylko jeden hashtag.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)

“Idzie nowe” – napisała tajemniczo.

Internauci nie kryli zaskoczenia. W komentarzach pojawiały się m.in. pytania, czy Anita na stałe zdecydowała się zmienić profesję. Część osób pośpieszyło z gratulacjami dla piosenkarki. Fani cieszą się jej szczęściem i życzyli jej powodzenia w spełnianiu swoich marzeń.

Nowa profesja, nowy plan na życie? — w sumie czemu nie, przyjemne z pożytecznym, czyli praca i zwiedzanie świata

Ach co to będzie za lot… Już nie mogę się doczekać

Wow gratulacje! Spełniaj marzenia

Ojej a śpiewać jeszcze Pani będzie? Taki głos nie może się marnować. Życzę wszystkiego dobrego, szczęśliwych lotów

— czytamy w komentarzach.

Anita Lipnicka zaprosiła fanów w muzyczną podróż

Anita Lipnicka nie trzymała swoich fanów długo w niepewności. W Dniu Dziecka oznajmiła, że jej nowy wizerunek jest związany z niespodzianką, jaką szykuje dla fanów. Piosenkarka poinformowała, że 13 czerwca premierę będzie miał jej nowy singiel. W związku z tym zorganizowała konkurs.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anita Lipnicka (@anita.lipnicka)

“Z okazji dzisiejszego święta, wszystkim małym oraz tym całkiem dorosłym dzieciom, życzę spełnienia marzeń! Tych kosmicznych i tych całkiem przyziemnych! Pamiętajcie: to nie jest sen, rzeczy naprawdę dzieją się! Nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio bawię się świetnie. Więc i Was, kochani, zapraszam do zabawy! Już za moment wybieram się w muzyczną podróż (moim osobistym dreamliner’em z załączonego obrazka!) Kto ma ochotę lecieć ze mną? I dokąd? Tego chciałabym się dowiedzieć. W związku z tym ogłaszam konkurs!” — napisała Anita Lipnicka na Instagramie.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *