Zaczepiła po chamsku Kaźmierską i usłyszała coś, co mrozi krew w żyłach. To była przestroga, by nie denerwować jej byłego męża…

Historia życia Dagmary Kaźmierskiej jest tak barwna i kontrowersyjna, że mogłaby posłużyć za kanwę scenariusza do jakiegoś filmu, czy serialu. Była “Królowa życia” ma za sobą pobyt za kratkami i małżeństwo z gangsterem. Znana jest z gwałtownych reakcji (potrafi np. publicznie rzucić mocnym przekleństwem). Ostatnio Dagmarę wyprowadziło z równowagi pytanie o jej byłego.

Dagmara Kaźmierska była największą gwiazdą popularnego programu TTV “Królowa życia”. Teraz robi karierę w mediach społecznościowych. Czasami naraża się na ataki ze strony internautów. Jednak Dagmara odpowiada im wówczas bezlitośnie!

Życie z gangsterem i życie za kratkami

Dagmara Kaźmierska przed laty była związana z Pawłem Kaźmierskim, którego poznała, kiedy miała 19 lat. Ich związek, który trwał 23 lata, przerwało więzienie. To Paweł jest ojcem Conana, który poszedł w ślady mamy i robi karierę influencera. Wiele szczegółów ze swojego burzliwego życia Dagmara zdradziła w pierwszej części swojej autobiografii “Prawdziwa historia Królowej życia”.

Dowiadujemy się z niej, że w 2001 r. Paweł Kaźmierski zastrzelił gangstera Dariusza L. zwanego “Szpilą”. Po zabójstwie przez trzy lata ukrywał się wraz z Dagmarą w Stanach Zjednoczonych. Zaraz po powrocie do Polski wpadł w ręce wymiaru sprawiedliwości.

Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią… Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. »Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!« — krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom… Nie umiałam zachować spokoju jak mój mąż. […] Bluzgałam, krzyczałam, więc rzucili mnie na ziemię, skuli ręce z tyłu. Szarpałam się, sukienka bez ramiączek zsunęłam mi się z piersi, jakiś policjant próbował mi ją poprawić, żebym nie leżała tak półnaga

— tak “Królowa życia” opisała w książce moment, kiedy jej mąż został aresztowany.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *