13-letni Damian przepadł bez śladu. Bydgoscy policjanci proszą o pomoc

Zagadkowe zaginięcie 13-letniego Damiana Duszyńskiego z Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). Chłopiec kilka tygodni temu opuścił placówkę wychowawczą, nie informując swoich opiekunów, dokąd się udaje. Od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu.

Nastolatek wyszedł z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych 28 kwietnia i do dzisiaj do niego nie powrócił. W akcję poszukiwawczą zaangażowani są policjanci z bydgoskiej dzielnicy Szwederowo.

Bydgoszcz. Zaginął 13-letni Damian Duszyński

Z informacji przekazanych przez mundurowych dowiadujemy się, że Damian ma 150 cm wzrostu, krótkie rude włosy z grzywką zachodzącą na oczy i jest szczupłej budowy ciała.

W dniu zaginięcia miał na sobie granatową bluzę, czarne spodnie dresowe oraz takiego samego koloru buty sportowe.

Do akcji poszukiwawczej dołączyli internauci. Informacja o zaginięciu 13-latka pojawiła się między innymi na profilu fundacji “Na Tropie” na Facebooku.

Apel policji

Osoby znające miejsce pobytu 13-latka, bądź będące w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerem 47 751 52 69 albo na numer alarmowy policji 112.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *