Jak wygląda wyluzowana Edyta Górniak? Zobacz, jak pląsa do muzy swojego syna. ZDJĘCIA

Syn Edyty Górniak poczyna sobie coraz śmielej na muzycznej scenie. Allan Krupa próbował już swoich sił jako DJ i raper, ostatnio jako producent muzyczny początkującej wokalistki. Bez względu na to, co robi Allan, zawsze może liczyć na wierne wsparcie ze strony swojej mamie. Edyta Górniak i tym razem nie zawiodła synka. Zatańczyła na jego imprezie!

W piątek, 9 czerwca, Allan Krupa zagrał Dj-ski set w jednym z warszawskich klubów. Do tańca porwał nie tylko klubowiczów, ale i swoją słynną mamę! Tak Edyta Górniak wyginała się na parkiecie!

Edyta Górniak szaleje na parkiecie. Bity zapodaje Allan Krupa!

Wydaje się, że syn Edyty Górniak znalazł swoje powołanie. Co prawda, kiedyś chciał zostać zawodowym żołnierzem, uczęszczał nawet do szkoły wojskowej, ale…

– Znalazłem w sumie siebie. To moje przejście z wojskiem było może taką wewnętrzną potrzebą. Na obecną chwilę to jest mi już niepotrzebne, bo stwierdziłem, że wolę zabawiać ludzi muzyką, niż ich zabijać – powiedział Allan Krupa w wywiadzie dla “Dzień dobry TVN”.

Allan Krupa, znany w sieci i w klubach pod pseudonimem Enso Synu, rapował już o Cuganie, mamie i sk******ach, potem złagodniał i wyprodukował razem z niejakim Nerwusem utwór dla Lori Lachnik, uczestniczki “The Voice of Poland”.

W miniony piątek Allan porwał do tańca swoją mamę. Jak widać na zdjęciach, Edyta Górniak świetnie się bawiła przy dźwiękach produkowanych przez Allan. Uśmiech niemal nie schodził z twarzy wyraźnie wyluzowanej gwiazdy. Górniak swobodnie wywijała na klubowym parkiecie, nie zapominając przy tym o robieniu telefonem dokumentacji z występu ukochanego syna.

Edytę Górniak łączy z synem szczególna więź

Tak wielka zażyłość i swoboda w przypadku tej dwójki nie powinna jednak dziwić. Od dawna wiadomo, że nastolatka łączy bardzo bliska relacja z mamą. Oboje nieraz podkreślali w wywiadach, że są dla siebie najważniejszymi osobami w życiu.

W rozmowie z reporterką “Faktu” Edyty Górniak przyznała, że chociaż jej jedynak nie był aniołkiem, to jednak z Allana “dobre dziecko”.

— Allan dość łagodnie przechodzi tzw. okres buntu. Wszyscy mnie przestrzegali, że teraz najtrudniejsze przede mną. Czekałam na to. Poza komplikacjami papierosowymi, które się pojawiły dosyć wcześnie, to muszę powiedzieć, że naprawdę dobre dziecko. Nie robił abstrakcyjnych rzeczy, a jeśli zrobił, to mi się przyznał po kilku latach— powiedziała nam Edyta Górniak.

Allan również ma jak najlepsze zdanie o swojej mamie, kiedy tylko może wspiera bardziej doświadczoną artystkę. W rozmowie z “Super Expressem” syn Edyty Górniak stwierdził wręcz, że takiej mamy “każdy mu zazdrości”:

— Jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że ma na mnie dobry wpływ, mamy niesamowite zaufanie do siebie oraz bardzo dobry i zdrowy kontakt, ale również dlatego, że ma pozytywny wpływ na innych ludzi i dobre relacje z nimi. Nigdy na przykład nie spotkałem osoby, która by się z nią nie dogadała. Każdy mi jej zazdrości — stwierdził Allan Krupa.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *