Wkurzony Tomasz Kammel na scenie w Opolu. Osobliwy apel

Tomasz Kammel pozwolił sobie na ciekawe przemówienie podczas konkursu premier na tegorocznym festiwalu w Opolu. Konkurs, który wygrał Rafał Brzozowski, dzięki głosom jury Telewizji Polskiej, odbywał się w sobotę 10 czerwca. Kammel korzystając z okazji, postanowił z głębi serca przemówić do zwycięzcy. Odniósł się jednocześnie do gwiazd muzyki, które nie chcą występować na festiwalu w Opolu, organizowanym przez TVP. Co powiedział?

Wiele emocji przyniósł sobotni konkurs “Premiery” 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Widzowie zagłosowali na piosenkę Haliny Mlynkovej i zespołu Tulia. Jury terenowe Telewizji Polskiej wybrało natomiast Rafała Brzozowskiego. Po wygranej wokalisty gratulacje złożył mu prowadzący Tomasz Kammel. Przy okazji postanowił wygłosić przemówienie, w którym delikatnie wbił szpilę gwiazdom odmawiającym TVP udziału w koncertach organizowanych przez stację.

Przemówienie Tomasza Kammela. Nie przebierał w słowach

Tomasz Kammel zrobił poważną minę i rozpoczął swoją mowę, zwracając się do Rafała Brzozowskiego. – Powiem ci coś Rafał z tej opolskiej sceny. Są tacy, którzy na niej byli, ale ich nie ma. Ty też czasami w Sopocie byłeś na pewnych scenach, na których teraz cię nie ma, ale ponieważ przede wszystkim jesteś artystą, który śpiewa dla wszystkich, to ja życzę ci, żebyś ty śpiewał nie tylko tutaj. Ale i w Polsacie, i w TVN, i wszędzie, bo tam też masz fanów – powiedział Kammel. Rafał Brzozowski nie krył wzruszenia. Wtem prezenter Telewizji Polskiej pozwolił sobie na malutki przytyk wobec gwiazd, które obecnie nie chcą występować na koncertach i festiwalach publicznej telewizji.

@waszeforumdialogu #tomaszkammel #opole #polska #tiktokpolska #dlaciebie #muzyka #polityka #gwiazdy #fyp #viral #dlawas #trending #koncert #sobota ♬ dźwięk oryginalny – WaszeForumDialogu

– Tak samo jak tym, którzy śpiewają tam, a powinni być tu, życzę, żeby w końcu się tu znowu zjawili, bo ta opolska scena jest absolutnie dla wszystkich – skwitował dumnie Tomasz Kammel.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *