Było jej za ciasno między osobami plus size. Poprosiła o zamianę. Tak przykrej reakcji się nie spodziewała

Internetowy wpis 19-letniej Amerykanki wywołał prawdziwą burzę. Nastolatce było ciasno podczas długiego lotu z Las Vegas do Nowego Yorku — trafiło jej się miejsce pośrodku, między dwiema osobami o rozmiarze plus size. Dziewczyna poprosiła więc stewardessę o pomoc i zmieniła fotel. Od współpasażerki usłyszała bardzo przykre słowa.

Wpis nastoletniej Amerykanki w mediach społecznościowych wywołał ostrą dyskusję. Część komentujących poparło ją. Inni nie zostawiali na dziewczynie suchej nitki.

Do awantury w samolocie doszło na trasie z Las Vegas do Nowego Yorku, kiedy dziewiętnastoletnia kobieta poprosiła o zamianę fotela, bo… jest jej ciasno.

Pasażerka zmieniła fotel w kabinie samolotu. Usłyszała, że jest grubofobem

Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pasażerka zajmowała środkowy fotel w kabinie. Obok niej siedziały osoby o rozmiarach plus size.

Każdy, kto choć raz leciał samolotem, wie, jak ciasno jest na pokładzie i jak blisko siebie ustawione są fotele. W dodatku są na tyle wąskie, że osoby większych rozmiarów często mają problem, by się w nich zmieścić. O komforcie nawet nie ma co wspominać.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *