Nie żyje dziennikarz Przemysław Niedźwiecki. Miał zaledwie 37 lat

Redakcja Radia 90 przekazała bardzo smutną informację. Nagle, w wieku zaledwie 37 lat, zmarł dziennikarz Przemysław Niedźwiecki. Od lat pracował w śląskiej rozgłośni radiowej Radio 90, gdzie tworzył reportaże, relacjonował plenerowe spotkania ze słuchaczami, a także robił zdjęcia do materiałów. Teraz żegnają się z nim dziennikarze z regionu.

Przemysław Niedźwiecki miał zaledwie 37 lat. Zmarł nagle, jak podają jego redakcyjni koledzy. “Ostatni raz rozmawialiśmy przed weekendem: miałeś plany, śmiałeś się…” — pisze jego koleżanka z pracy, Monika Sokołowska.

“Ostatni dzień przed moim urlopem i spotkanie kreatywne. Tyle pomysłów, to wszystko miało się «dziać». Wracam, a Ciebie już nie ma… Brak słów żeby opisać szok, niedowierzanie, gromny żal i smutek. Żegnaj, Przemku” — opowiada o nagłej stracie redakcyjna znajoma Anna Krzysztoń.

Przemysław Niedźwiecki nie żyje. Dziennikarz Radia 90 miał 37 lat

Stacja Radio 90 opublikowała wzruszający pokaz slajdów ze zdjęciami Niedźwiedzkiego, które powstały podczas wspólnych zleceń.

Na stronie stacji opublikowano też materiał, w którym współpracownicy żegnają się ze zmarłym dziennikarzem. Jak czytamy, Niedźwiedzki “lubił historię regionu, lubił o niej opowiadać, tak jak o swojej rodzinie, często opowiadał o Tłustomostach, o mamie, tacie, cytował rodzeństwo”.

Nie wiem, jak Cię pożegnać… Nie mam słów, współpracowaliśmy ze sobą blisko: dyskutowaliśmy, kłóciliśmy, krzyczeliśmy, śmialiśmy, żartowaliśmy… Mieliśmy przed sobą duży projekt, na ogromnych kartach papieru rozpisywaliśmy minusy i plusy. Został tylko minus, jeden wielki….

— żegna się Małgorzata Kmieciak.

“Przemcio! Ciągle nie mogę uwierzyć i pewnie długo nie będę mogła. Jak Cię zapamiętam? Oczywiście z mikrofonem, spieszysz się na materiał. Albo siedzisz przed monitorem, pochylony nad klawiaturą. Zapamiętam nasze rozmowy o historii Twojej rodziny. Przemku: do usłyszenia” — pisze Joanna Mielimonka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *