Poznaj tajemnicę sukienki Igi Świątek. Cena? Totalne zaskoczenie!

Iga Świątek znowu zatriumfowała. Polska tenisistka po raz trzeci w karierze wygrała French Open. Sportsmenka pokonała Czeszkę Karolinę Muchovą 6:2, 5:7, 6:4 i pokazała, kto tu rządzi na kortach Rolanda Garrosa. Następnie Świątek wzięła udział w wyjątkowej sesji z pucharem i uwagę zwracała jej elegancka stylizacja. Okazuje się, że postawiła na sukienkę polskiej marki. Znamy cenę tej klasycznej kreacji.

Iga Świątek mimo młodego wieku zdobywa ogromne sukcesy na polu zawodowym. Polka w wieku 22 lat może się pochwalić tym, że trzykrotnie wygrała French Open. Sportsmenka nie zapomina jednak, że oprócz gry na korcie ważne są też wydarzenia, na których prezentuje się w oficjalnych stylizacjach. Tak było między innymi podczas profesjonalnej sesji, która miała miejsce w Paryżu. Tenisistka w czarnej sukience zadała szyku. Wybrała projekt polskiej marki. Cena kreacji może zaskoczyć niejedną osobę.

Iga Świątek cała w czerni. Wybrała kreację Le Brand

Iga Świątek po zejściu z kortu tenisowego udowodniła, że wie co to lokalny patriotyzm. Sportsmenka na oficjalną sesję w Paryżu, która odbyła się po otrzymaniu przez nią nagrody, włożyła sukienkę polskiej marki. Na tę okazję wybrała model Palenia Mini od domu mody Le Brand. Cena kreacji to 790 zł, więc jak na światowej sławy sportsmenkę nie jest ona mocno wygórowana. Chociaż zdecydowanie przekracza budżet przeciętnie zarabiającej Polki, jeżeli chodzi o wydatki na ubrania.

Iga Świątek zdradza, co czuła po wygranej z Czeszką. Bardzo szczere wyznanie

Sportsmenka zaraz po zwycięstwie powiedziała:

Ubiegły rok był dla mnie czymś w rodzaju potwierdzenia, że ten pierwszy tytuł to nie był tylko zbieg okoliczności. Teraz, walcząc jako obrończyni tytułu, na pewno czułam się inaczej. Trudniej było też pod względem kontuzji, jakie męczyły mnie w tym sezonie. Cieszę się, że tę presję udźwignęłam

—wyznała Iga Świątek zaraz po wygranej.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *