Co za wpadka! Bednarek śpiewał Grechutę w Opolu i nagle… wszystko się posypało! [NAGRANIE]

Kamil Bednarek wystąpił na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wokalista wykonał słynny utwór Marka Grechuty – “Korowód”, w którym jest bardzo dużo tekstu. W trakcie wykonywania numeru w pewnym momencie mężczyzna zamilkł. Okazało się, że zapomniał tekstu piosenki. Wiemy, jaki fragment wypadł z głowy Kamila Bednarka.

Kamil Bednarek zaskoczył opolską publiczność wykonaniem utworu Marka Grechuty “Korowód”. Piosenkarz w trakcie prezentowania słuchaczom utworu zapomniał o całej linijce tekstu. Sprawdziliśmy, który fragment przysporzył piosenkarzowi tyle problemu. Chodzi o osiem słów, które wokalista pominął, wyśpiewując tekst piosenki Grechuty.

Kamil Bednarek zapomniał tekstu piosenki. Wpadka została szybko wyłapana przez internautów

Kamil Bednarek wykonał na opolskiej scenie utwór “Korowód”. Na początku spokojnie wyśpiewywał z pamięci wszystkie linijki utworu. W pewnym momencie zamilkł i zapomniał fragmentu. Pamięć odmówiła mu posłuszeństwa w ósmej linijce tekstu piosenki.

Kto został bohaterem? Kto żył i umarł marnie?

—to tych słów nie wyśpiewał Kamil Bednarek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @festiwal_opole_kfpp

Użytkownicy Twittera nie zostawili suchej nitki na Bednarku. Szybko skomentowali występ

Po występie Kamila Bendarka w sieci rozgorzała się prawdziwa burza komentarzy. Wielu internautów było niezadowolonych z faktu, że mężczyzna zapomniał tekstu piosenki Marka Grechuty.

Włączyłem na chwilę Opole, Bednarek wychodzi na scenę i zapomina tekstu Grechuty. Artyści…

Oprócz tego wiele osób nie było zachwyconych faktem, że w trakcie wykonywania “Korowodu” Marka Grechuty, Bednarek zwrócił się do opolskiej publiczności słowami: “Łapy w górę!”, co zdaniem wielu nie pasowało do rangi wydarzenia.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *