Celebryta z “Chłopaków do wzięcia” zatrzymany przez “łowców pedofili” Tak się tłumaczył…

45-letni Arkadiusz z Radomia jest dobrze znany fanom polsatowskiego programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna był jednym z jego bohaterów. Teraz został zatrzymany przez policję, która przyjęła zawiadomienie od fundacji działającej na rzecz przeciwdziałania pedofilii. Arek miał pisać o seksie i swoich fetyszach z osobami nieletnimi. — Dostałem leki od psychiatry na zahamowanie popędu seksualnego — tłumaczy się po zatrzymaniu bohater “Chłopaków do wzięcia”.

Fundacja ECPU Polska Łowcy Pedofili chwalą się, że dokonują obywatelskich zatrzymań osób, które popełniają w sieci przestępstwa pedofilskie. Na ich celowniku znalazł się bohater popularnego programu Polsatu “Chłopaki do wzięcia”.

Arek z “Chłopaków do wzięcia” ma skłonności pedofilskie?

Arek brał udział w programie Polsatu “Chłopaki do wzięcia”. Szukał w nim miłości i jak sam mówił, miał nadzieję, że kogoś pozna i nie będzie samotny. Tak się jednak nie stało. Obecnie mężczyzna pracuje w ochronie, a w wolnym czasie miał korespondować w sieci z “łowcami” podającymi się za nieletnią dziewczynkę.

“Zaczepił w sieci dwunastolatkę — wirtualne dziecko Fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Chciał wzbudzić jej zaufanie, proponował przyjaźń. (…) Przyznał się, że lubi młode dziewczynki. Zdradził, że podniecają go dzieci z otoczenia. Nieustannie prosił, by nazywała go pedofilem. Dążył do spotkania. Nalegał, by do niego przyjechała” — czytamy na profilu fundacji na Facebooku.

Pracownicy fundacji wreszcie postanowili dokonać obywatelskiego zatrzymania Arkadiusza i pojechali pod jego dom. Mężczyzna zgodził się na rozmowę.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *