Marta Manowska rozebrała się na plaży. Tak seksownej jej nie widzieliśmy! [ZDJĘCIA]

Marta Manowska (39 l.) będzie miała pracowite wakacje. Gwiazda lada chwila rozpocznie zdjęcia do kolejnego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. Jednak zanim na planie padnie pierwszy klaps, gwiazda TVP postanowiła naładować baterie w pięknej Juracie. Kiedy pojawiła się na plaży, oczy wszystkich mężczyzn skierowane były tylko na nią. Ale nie ma się co dziwić, gwiazda zadała szyku i kusiła swoimi wdziękami. Zobaczcie nasze zdjęcia.

Marta Manowska od blisko 10 lat łączy w pary rolników i ich wybranki z całej Polski. Jej życie miłosne wciąż jednak pozostaje tajemnicą. Prezenterka co i rusz jest łączona z przystojnymi mężczyznami. Na wakacje najczęściej wyjeżdża jednak sama. Tym razem nie było inaczej. Korzystając z chwili wolnego, zanim wejdzie na plan „Rolnik szuka żony”, Marta Manowska wybrała się do Juraty.

Marta Manowska rozebrała się na plaży. Tak seksownej jej nie widzieliśmy! [ZDJĘCIA]

Choć pogoda nie sprzyja jeszcze plażowaniu, Manowskiej to nie przeszkadzało. Wzięła pod pachę parawan i zasłoniła się przed silnym wiatrem i… obserwującymi ją fanami. Na plaży zrzuciła ciuszki i zaprezentowała się w kolorowym, dwuczęściowym kostiumie, który odsłaniał jej kobiece kształty. Wyglądała świetnie, więc zrobiła sobie kilka pamiątkowych fotek.

Zobaczcie w naszej galerii, jak Marta Manowska prezentowała się w bikini:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *